Форум

You need to log in to create posts and topics.

Краснопілля - Край Слободжанський без попереження видалено!

Сторінки:12

Ось уже кілька днів шанувальники Краснопільського сайту Краснопілля - Край Слобожанський при переході за посиланням на сайт спостерігають повідомлення про видалення сайту з причини порушень правил Юкозу. За роки свого існування сайт заслужено набув популярності і став улюбленим інтернет ресурсом для багатьох користувачів. Титанічна робота Олександра Моцного сприяла його динамічному розвитку! Завжди свіжі новини з життя Краснопільщини робили контент сайту привабливим і актуальним. Кілька днів ми не повідомляли інформації про видалення популярного ресурсу, але після спілкування з адміністратором сайту  позавчора і сьогодні, та публікації повідомлення на сторінці фейсбук Олександра Моцного , стало ясно, що сайт було видалено і цей факт викликав обурення у його користувачів. Наш портал підтримував партнерські відносини з Краєм Слобожанським і тому питання можливих форс мажорних обставин розглядалися при спілкуванні.  Побоювання з цього приводу були ще раніше, після перших атак на сайт і ми обговорювали це питання з адміністратором сайту Краснопілля - Край Слобожанський ще років чотири тому, де зокрема мова йшла про можливі наслідки від закриття і варіанти збереження контенту. Фактично на прохання адміністратора сайту Краснопілля - Край слобожанський ми провели доволі об'ємну роботу з контентом, та завдяки команді підтримки сайту Краснопілля - Громадський портал вдалося фактично зберегти майже весь контент на нашому ресурсі. Окрім форуму і можливо галереї. Поки що маю надію, що може це непорозуміння все стане на свої місця! Ось така на сьогодні невесела інформація! Хто займався створенням сайтів знає, яка це праця і чого варта подібна дія Юкозу!

 

Я не дуже великий спеціаліст у тонкощах сайтобудови,  навіть не можу уявити скільки зусиль треба витратити на створення сайту, але думаю, що досить багато!  Сам факт видалення вокликає шок! Дуже схоже на війну без попередження. Ось така вона жорстока і безкомпромісна - ще раз нагадала нам у який час ми живемо! Моцний, на мою думку талановитий кореспондент і його заслуга у розбудові сайту була ключовою! Читала і його повідомлення про видалення сайту! Ну що сказати, дуже шкода, але бачу, що Олександр сповнений оптимізму і обов'язково щось придумає, головне не опускати руки!

Вітання всім!

Як адмін вже колишнього (на жаль) krasnews хочу подякувати Юрію і його команді за титанічну роботу з розміщення основного масиву інформації сайту "Краснопілля. Край Слобожанський" на цьому Порталі. Ця робота дійсно була частково зініційована і простимульована нашими неодноразовими консультаціями щодо майбутніх небезпек, які могли очікувати krasnews... Вже тоді було зрозуміло, що планувати подальший розвиток проекту krasnews на сервісі uCoz безглуздо. На жаль, наші побоювання справдилися... 🙁  Тому важко зараз переоцінити цю роботу з перенесення контенту. Ще раз дякую колегам з "Громадського порталу"! Сподіваюся, що ми ще не раз підтримаємо один одного!

Проект krasnews за роки своєї діяльності, звісно ж, переріс можливості і "гарантії", які міг запропонувати uCoz. Не кажучи вже про "форс-мажорні" виклики і ризики, які з'явилися після 2014-го року... Звісно, у веб-просторі абсолютної безпеки не обіцяє ніхто, але серйозні інформаційні проекти треба будувати на власних незалежних майданчиках. Тому на вибір стратегії розвитку майбутнього "правонаступника" сайту krasnews піде певний час... Шанувальників krasnews і всіх, хто звик читати новини на цьому ресурсі, просимо виявити розуміння і трохи зачекати.

Не знаю, чи я особисто залишусь адміністратором наступника krasnews, але свою участь і допомогу у розвитку нового проекту гарантую.

Тому ризикну - від імені майбутньої команди нового проекту - внести пропозицію-прохання:

прошу всіх користувачів і небайдужу інтернет-спільноту Краснопільщини висловити - тут, на цьому форумі - свої міркування-побажання-поради щодо майбутнього обличчя нового проекту.

Пропоную один із найпростіших і наочних способів таких порад - просто давайте лінки на інформаційні ресурси, які ви вважаєте зручними і достатньо розвиненими, досвід яких вартий для використання.

Дякую всім за майбутні поради!

Я хочу висловитись з приводу нового сайту. У Краснопіллі є вже досить чимало різних сайтів. Є офіційні сторінки, є приватні. Особисто я виписую газету Перемога, і підписався на громадський портал і мені цього досить. Інформаційний простір переобтяжений, часу як завжди не вистачає. Іноді навіть газету читаю лише на другий день! Якщо проаналізувати час, який ми витрачаємо на споживання інформації, то на першому місці стоїть телебачення, потім інтернет з соціальними мережами, а вже потім реґіональні внтернет ресурси. Мені дуже імпонують публікації Олександра Моцного, раніше я з задоволенням читав публікації молодих блогерів та коментаторів на цьому сайті, непогані коментарі та публікації були у Кононенка Олега, дуже багато консультативної роботи на форумі проводив Фесенко Олексій Федорович, активно співпрацював на форумі і Десятніченко Олександр, Чуєнко Катерина, але останнім часом їх тут майже немає. Я до речі з громадським порталом з самого початку, пам'ятаю, Сергію і твої публікації та коментарі на цьому сайті, особливо мене вразила твоя публікація про голодомор, здається ти був адміном і на цьому сайті ще з часів його заснування. Наскільки мені відомо цей сайт падав кілька разів, ну двічі його атакували доволі відчутно це точно, але якось воно пройшло непомітно , я би сказав у робочому порядку. Я отримав листа від адмінів з проханням змінити пароль і все. Тут теж було втрачено левову частку матеріалів, особливо форумів та коментарів, автором яких був і я також. Я вперше побачив цей сайт ще у 2007 році, вірніше став його учасником, але знав, що сайт існував під іншим доменом ще раніше. Знаю особисто засновників та модераторів громадського порталу і тому є прихильником саме цього ресурсу. Знаю особисто людей, які стояли у витоків Громадського порталу і активно допомагали йому у становленні. До чого я веду. В залежності яка мета у засновника, такий буде і сайт, але якщо представити свою точку зору чи прочитати новину, то вже досить місцевих ресурсів, якщо зарекомендувати себе як розробника сайтів, то тут інше питання, у Краснопіллі є з десяток людей, які можуть  зробити сайти. Непогані місцеві сайти робив  Вячеслав Сіробаба, до речі на Юкозі доволі симпатично виглядало і функціонально, я знаю, що і пише В. Сіробаба не погано, - талановита людина. Я вже не говорю про професійних айтішників, яким це сам Бог велів. Але чи зумієш ти, Сергію переплюнути facebook?  Я наприклад спокійно підпишуся на сторінку Моцного Олександра і прочитаю все, що мені потрібно, адже основним постачальником контенту є саме він. І питання вирішується просто - роби собі сайт, підписуйся на сторінку Олександра і публікуй контент, тільки справа в тому, що мені вже все готове прийде на поштову скриньку в я прочитаю з першоджерела.  Нині все не так як вісім років назад, всі живуть у соцмережах - і сторінку там зробити, як два пальці зігнути! Тема ого яка цікава. Ну досить, а то тут до ранку писати можна!

Mister'е, всі Ваші міркування абсолютно слушні.

Все так і є: зараз ситуація кардинально відрізняється від тієї, що була у липні-2009, коли не залишилося ЖОДНОГО - ні офіційного, не неофіційного місцевого сайту (крім освітніх сайтів). То був тоді мій основний стимул для заповнення тимчасового вакууму...

Зараз все по-іншому, - місцевих веб-ресурсів справді вистачає.

Якщо Ви помітили, то я не висловив абсолютної впевненості у необхідності, статусі та можливій конфігурації нового ресурсу-"наступника". Тому й запропонував обговорення.

Що стосується моєї думки, то питання стоїть навіть дещо по-іншому: створювати офіційну веб-версію "Перемоги" чи продовжити проект на волонтерських засадах?

Хоча це питання майже не зачіпає технічної сторони справи - в обох випадках треба обрати гідну, потужну, сучасну платформу.

Висловлю свою особисту думку з приводу сайту газети "Перемога".

Кожне інформаційне видання як правило має своє представництво у мережі інтернет. Не обов'язково це повна паралельна електронна версія газети, але якщо враховувати попит саме на це видання серед населення, то ресурс напевно мав би популярність, особливо у людей, які тимчасово працюють за кордоном. Якщо враховувати цей контингент, то потрібна електронна версія. Єлектронна версія знайде своїх шанувальників і не створить особливої конкуренції для паперової, а що до передплати паперової версії, то вона завжди залишиться популярною серед людей пенсійного віку,  також всі ми розуміємо, що це наша газета, у редакції працюють наші люди, і працюють добре, тому їх потрібно підтримувати підпискою, бо це їхня робота і заробіток, на який вони утримують сім'ї. Якщо правильно побудувати редакційну політику стосовно електронної версії, то вони зможуть успішно співіснувати. Сучасних платформ для сайту сотні. Так що було б бажання попрацювати, а успіх прийде. Стосовно чи варто створювати подібний сайт, а чому ж ні!

Зроблю маленьку ремарку, що до стану з сайтами станом на 2009 рік, вакууму як такого не було,  що стосовно наявності самих сайтів, вакуум виник з адмініструванням, скоріше з контент менеджерами - це правда. Я пізніше постраюсь відновити статистику по сайтам станом на 2009 рік, можливо і за більш раніший період. Хочу лише нагадати, що справжнім старожилом і першопрохідцем у світі місцевого сайтобудування був сайт Краснопільського держлісгоспу. Він хоча і має скромний контент, але працює весь час стабільно до сьогодні!

Як і раніше наш проект завжди відкритий до співпраці і якщо виникне потреба користуйтеся контентом і при створенні нових сайтів! Щастя багато не буває, Сергію! Бажаю успіху!

Давненько не бачив тут такої активності. Я скажу свою власну думку по поводу нового сайту. Газета Перемога хай создає свій сайт, її сам бог велів... Та й редактор там молодий і активний.  Мені нравиться як Моцний пише в газеті і писав на сайтах. Мені так кажеться, що хай він сам і рішає. Гляньте він тут і слова не написав, а за нього тут уже рішають як його труди використать краще,. Сашко хай не ведеться на такі темки це все туфта...

Давайте глянемо як є на справді. Без Моцного наряд чи получився б  ваш край слобожанський. У нього був доступ до великих архівів газети, сам він писав багато. Приберіть його статті і матеріали то шо получається ....дуля з маком получається! Тепер далі скажу -- якшо САШКО тобі ...Лойко....зробив скільки матеріалу для сайту і фактично зробив твій сайт дуже популярним то дєлом честі для тебе бесплатно зробить для Моцного сайт і подарувать його безвозмєздно газеті перемога. ТОЧНО знаю шо я не хочу бачити на новому сайті та і вобще не люблю. скільки гадості ви пускали на своїх форумах , обідних та оскорбляющих людей сообщеній. Я колись прочитав якийсь спір де обсиралися достаточно уважаємі в Краснопіллі люди. При чому конкретно... знаю точно шо одному товаришу про кого там гадості писали скору помошь визивали. На Івана Хомічова мера нашого бившого всяку гадость писали та і на других людей яких люди знають і уважають. Якшо ти хочеш такий сайт зробить то лучше випий стакан і успокойся. Сайт должен буть культурним чогось хорошого учить а якшо очредну помийницю то не треба. ГІмна і так он кругом як почитаєш повно. Я ще хотів лойко тебе попитати нашо ти аватарку з гітлером собі почепив... ти ж вроді не пацан якийсь...тоже бл... куміра найшов..чи время таке настало чудне...я висказав свою мисль..а там як хочете так і поступайте...

Віктор Васильович, Ваша мова звичайно цікава, але не зовсім літературна, і грубувато Ви якось висловлюєтесь. У людей трапилося отаке нещастя, а Ви ще і додаєте емоцій! А на аватарку з фюрером у Loiko і я подивилася і дещо була здивована таким вибором, але промовчала з ввічливості. Loiko це Сергій, як я розумію. Всеж цікаво чим викликаний вибір аватарки, Сергію - загрозливий якийсь? Хоча і Віктор Васильович не кращу собі вибрав!! 🙂 Пробачте,що відступила від теми! Підтримую ідею електронної газети і Думаю, що координатором і ініціатором таких обговорень має бути саме Олександр Моцний і ніхто інший. Бо справді він показав себе як чудовий автор і особливо мені подобається його громадянська позиція - вона по духу близька Краснопільцям бо він наш. Він порядний журналіст, з доброю освітою і культурою і це справа саме редактора газети, але його тут не чути. Я не співчуваю, якщо чесно адміністратору сайту, бо втрата контенту - це його провина. Тут мені син розказав що до чого в цих сайтових справах і я зрозуміла, що Сашкова робота на протязі 8 років накрилася мідним тазиком і це все завдяки недопрацюванню саме адміністратора! Це більше мабуть вдарило психологічно по самому автору! Тут я співчуваю, але як раз для нього це життєвий досвід, а Сергій мабуть шукає чергової забавки! Часи змінилися, Сергію - люди стали іншими ніж 8 років назад, технології змінилися. Я не дуже хотіла втручатися у це обговорення, але чисто за для підтримки даного форуму висловлю свою думку!

Повністю згодна з позицією Марини. А щодо аватара Loiko скажу так: з таким аватаром по вулиці не пройдеш - не зрозуміють, а можуть і побити. А Інтернет - він лояльний і демократичний - все зрозуміє.

Щодо аватара - тут все просто: це дуже відома ілюстрація Big Brother Is Watching You до роману Джорджа Орвелла Nineteen Eighty-Four (у нас відомий як "1984").

А щодо "провини" - про це можуть судити лише люди, які щось робили у цій сфері і які знають історію сайту. Таких людей у цьому обговоренні - поки-що лише два.

Завантажені файли:
  • big-brother.jpg
Сторінки:12
Поділитися цим: