Форум

You need to log in to create posts and topics.

Люди, яким делегована влада та громадянське суспільство несуть відповідальність за майбутнє!

Коли вже ми почнемо називати речі своїми іменами? Чому ми живемо так як живемо, чому ми маємо те, що маємо? Чому одним війна, а іншим мать родна? Чому ми дозволяємо таку собі розкіш чиновникам дилетантам і брехунам тихенько добиратися до владних крісел і мовчки делегуємо їм владу? Чому ми боїмося назрвати речі своїми іменами? Чому ми не контролюємо практичні  ділові якості людей від влади? Чому ми допускаємо кумівство, блат, договорняки при розподілі посад та робочих місць в державних закладах? Чому наші діти змушені їздити за кордон, щоби прокормити свою сім'ю, чи заробити на навчання, чи на житло?  Ось такі питання я хочу підняти на цьому форумі, адже саме від їх вирішення залежить яку ми країну побудуємо для себе, своїх дітей і онуків! Прошу не байдужих людей підтримати тему!

Перечитала купу публікацій та повідомлень і помітила, що чиновникам глибоко по барабану на наші дописи - жодного коментаря, жодної віповіді на проблемне питання! Іде пряме ігнорування, при чому зовсім не приховане! Мені ще здається, що рівень порталу не зовсім авторитетний для чиновника, я пропоную створити публічну групу у фейсбуці і писати відкрито та, ось тоді буде сто процентна реакція і результат!

Ставлю лайк, бо підтримую Вашу тему! Підписуюсь під кожним Вашим питанням, і на тему підписався теж 🙂 ! Поки що з опалу нічого писати не буду, але я радий, що така тема з'явилася! Тема характерна не лише для нашої громади, 🙂  ще потрібно звикнути до такого визначення 🙂 ! Тема характерна для всієї України - весь світ побачив нашу хворобу, причому хворобу хронічну! Вчора по прямому каналу деякі молоді політологи намагалися донести думку, що Україна без корупції на сьогодні існувати не здатна, що це мастило для економіки сучасної України - ось так! Політологи вони взагалі люди дивні - виступають сіячами думок серед населення країни, при чому сіячами проплаченими, а думки потім мають формувати світогляд у населення країни на угоду тим, хто їх проплатив, ось така дітки казочка виходить. Слід враховувати той факт, що багато людей вже розуміють лукавство влади різних рівнів і дивляться на них як на паяців, але це небезпечна позиція, адже коли від паяців залежить доля країни та благополуччя її народу, то ось тоді маємо Те, що маємо! Дякую, Марина за тему! Я підписався і чекаю на цікаві думки! А те, що чиновники ігнорують такі повідомлення - це не дуже , на мій погляд, коректна думка, звичайно, що вони моніторять спочатку глобальні соціальні мережі, але у зв'язку з тим, що сучасні сайти легко діляться інформацією з соціальними мережами світового рівня, то ігнорувати особливо не поігноруєш, бо в будь яку хвилину, будь яка тема може набути широкого розголосу і резонансу, достатньо комусь натиснути кнопку, а ще, якщо хтось знаходиться в друзях у президента, чи прем'єра, чи у іншоґо політика високого рівня, то самі розумієте!

А ще хочу, щоб кожен задумався над таким питанням, а чи не повторювали би Ви   поведінку сучасних чиновників, будучі на їхньому місці?

Вла́да — сила, яка з допомогою авторитету, заохочення та примусу, має здатність зі своєї волі впливати на інших.

Про яку  відповідальність мова?

  • Майбутнє — частина лінії часу, що складається з подій, які ще не відбулися, але відбудуться.2021

Суспільство — самодостатня соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного. Відносини людей у межах суспільства називають соціальними. Крім окремих людей членами суспільства є їхні об'єднання: спільноти, громади, общини, товариства та співтовариства, асоціації, союзи тощо, Окремим видом суспільства є людство — спільнота всіх людей. 

Це лише терміни, а для кожного громадянина своя "думка" з приводу розуміння майбуття, та шляху через ...до зірок. Не всі громади розуміють, що вони Громади, а Страх( — внутрішній стан, що обумовлений загрозою реального або передбачуваного лиха.[1] З точки зору психологіївважається негативно забарвленим емоційним процесом) до ...  можливо вказує на шлях .

Поділитися цим: