Cyмcькy «Зa Укpaїнy!» пoвeдe нa мicцeвi вибopи Пaвлo Кaчyp

 

 

47425849.jpg

 

17 вересня Сумська обласна організація політичної партії «За Україну!» представила команду, якою вона йде на місцеві вибори. Очолив її екс-губернатор Сумщини Павло Качур.

«Я йду з цією політичною силою, бо мені близька і зрозуміла ідеологія цієї партії, мої життєві цінності й політичні переконання найбільше відповідають програмі партії «За Україну!»,- відзначив Павло Качур.

«Ми повинні дати людям шанс обрати свій представницький орган, а не «раду» обласної державної адміністрації. Для цього ми сформували команду, яка має перспективу . Це люди, які здатні вирости в хороших політиків, а також професіонали, які можуть похвалитися реальними справами на Сумщині. Головна вимога – бути патріотом України і Сумщини. Така команда буде стійкою до тиску влади та зможе досягнути реальних змін”, – сказав Павло Качур.

Соратники Павла Качура – знаний в області громадський діяч Олег Медуниця, хірург Віктор Іваненко, мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу Ніна Чернявська, редактор газети «Суми і сумчани» Микола Чернотицький, лідер студентського спротиву 2004 року Ірина Меркун, управлінці Ігор Шарай і Володимир Біловол.

Також  Павло Качур відзначив, що Сумська обласна організація партії «За Україну!» ініціює на Сумщині кампанію «За чесні вибори!», аби протистояти фальсифікаціям.

Джерело:
http://www.zaukrainu.org/articles/676

17.09.2010 | 14:00
Сумську «За Україну!» поведе на місцеві вибори Павло Качур

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: