1 ВEPECНЯ – ДEНЬ ЗНAНЬ I ВEЛИКИX CПOДIВAНЬ

У прекрасну, благодатну пору, коли майстриня осінь своїм чарівним пензлем розмалювала у різнобарвне полотно квітники і навколишню природу, які радують очі, дарують душевний спокій і рівновагу, приходить до нас свято Першого дзвоника, День знань. Цьогоріч у загальноосвітніх школах Краснопільщини сіли за парти близько 2600 учнів.
65084275.jpg

До 9 години подвір’я Краснопільської ЗОШ I-III ступенів вже вирувало людьми. На шкільне свято зібралися вихованці школи, їх батьки та рідні, вчителі, колишні випускники навчального закладу. І звичайно ж гості: голови райдержадміністрації і районної ради Юрій Яремчук та Віталій Савоненко, помічник народного депутата України Олександра Сугоняко викладач СУМДУ, доктор економічних наук, професор Ігор Кобушко, депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ТОВ «Михайлівські вогнетриви» Світлана Швець, викладач СНАУ Тетяна Чернявська, голова ГО «Краснопілля» Василь Лавріненко, заступник начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Володимир Харченко.

Першим слово для вітального виступу ведучі надають директору Краснопільської ЗОШ I-III ступенів Анатолію Яремчуку, який зупинився на досягненнях педагогічних працівників школи у минулому навчальному році, окреслив завдання на нинішній. Анатолій Іванович вручив відзнаки переможцям районних, обласних, всеукраїнських конкурсів, олімпіад, активістам шкільного життя. Не скупилися на теплі, щирі вітання на адресу учнів, їх батьків, вчителів і почесні гості.

А яке свято без подарунків – помічник народного депутата України Ігор Кобушко, зокрема, передав кошти для створення належних умов педагогам під час їх повсякденної роботи в стінах освітнього закладу.

Відзначаючи велику допомогу вчительського і учнівського колективів школи у допомозі воїнам АТО, голова ГО «Краснопілля» Василь Лавріненко передав навчальному закладу прапор України з підписами воїнів-земляків, які нині захищають мир на сході країни.

Веселі штрихи до загальної шкільного свята вписали учні початкових класів своїми віршиками про школу, вчителів. Загальна увага впродовж всього свята першого дзвоника була прикута до майбутнього школи – першачків та гордість навчального закладу, його золотий фонд – одинадцятикласників – цьогорічних випускників. Букети живих квітів, теплі посмішки стали найкращим подарунком на шкільному святі для вчителів від їх вихованців.
Інфомація Краснопільської РДА

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: