2-3 бepeзня. Цeй дeнь в icтopiї paйoнy.

49300357.jpg

2-3 березня. В різні роки ці дні в історії району були такими.

1959. Вийшов черговий номер звуко-світлової газети. В ній широко висвітлюються контрольні цифри розвитку народного господарства СРСР на 1959-1965 роки, зобов’язання району на 1959 рік і семирічку, розповідається про трудові будні трудящих району.
Газета демонструється в сільських і робітничих клубах району.

З метою підвищення якості й розширення вибору хлібобулочних продуктів при пекарні Краснопільського селищного споживчого товариства проведений триденний кущовий семінар з пекарями. На ньому були присутніми працівники пекарень Сумського, Улянівського й Хотінського районів. Краснопільська пекарня тепер значно розширила асортимент хлібобулочних виробів, поліпшує їх якість. Попереду слід провести велику роботу по механізації та дальшому обладнанню пекарні.

1979 У п’ятницю, 2 березня 1979 року у кімнаті урочистих подій у дві колони вишикувалась група 16-річних жителів райцентру. Їхні обличчя сяють радістю і щастям. Щеб пак, адже до них звертаються вже як до дорослих. Винуватцям торжества вручаються паспорти громадян Союзу СРСР. Урочисту частину відкриває голова виконкому селищної ради Д. Д. Остріщенко, який виконує обов’язки державного наставника.

69053008.jpg

Цей обряд у Краснопіллі проводиться вперше, не випадково він викликав великий інтерес у населення. З нагоди вручення паспортів дівчат вітали батьки, родичі, знайомі. Обряд вийшов по справжньому хвилюючим і буде пам’ятним для юних краснопільчанок на все життя.

1985. До Німецької Демократичної республіки відбула за туристичними путівками група передовиків сільськогосподарського виробництва району. Протягом двох тижнів вони знайомитимуться з пам’ятними місцями країни, побувають у трідвників-кооператорів. Серед тих, хто подорожує, механізатор колгоспу «Червоний Жовтень», Герой Соціалістичної Праці А. С. Чепульський, завідуюча молочно-товарною фермою №3 колгоспу ім. Володимира Ілліча Н. С. Савченко, тракторист колгоспу ім. Леніна В. О. Гонтар та інші.

1987. 36 вихованців Краснопільської ДЮСШ провели чергову товариську зустріч з шахів із збірною м. Суми. У першій переконливу перемогу здобули краснопільці і тепер сумчани прагнули взяти реванш, виставши свій найсильніший склад. І вже в дебюті сумчани почали здобувати очки. Та переломним став поєдинок першорозрядника з Сум В. Бондаренка і нашого Сергія Литовки. Він проявив себе з найкращого боку і одержав перемогу. Успіх товариша по команді надав натхнення іншим краснопільчанам. Краснопільські шахісти знову святкували перемогу із загальним рахунком 33:18.

1988 Невдало завершив минулий спортивний сезон Краснопільський «Явір», бо відкотився з другого на передостаннє місце розіграшу першості республіки серед команди третьої зони. Слабо зіграли всі лінії. Це сталося тому, що у період підготовки до чемпіонату у команді не приділялась належна увага тренуванняv, і з дисципліною у деяких гравців не все гаразд. Тепер вони будуть виступати на першість області серед команд колективів фізкультури, щоб ще раз перевірити свої сили. А тим часом відбулися збори футболістів, на яких, використовуючи демократичні принципи, з кількох кандидатур обирали тренера команди. На цю відповідальну посаду футболісти запропонували капітана М. Завалія, а також О. Алфьорова. Голосування було таємним. За більшістю голосів тренером став М. Завалій.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: