2018 piк oгoлoшeний poкoм peaлiзaцiї пpaвoпpocвiтницькoгo пpoeктy «Я мaю пpaвo!» в життя

94537737.jpg

14 листопада 2017 року Президент України підписав Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я Маю право!». Що передбачає цей проект?

Як відомо в Україні почали діяти реформи, що стосуються найбільш болючих для громадян України сфер суспільних відносин, а саме – медична, освітня, судова, пенсійна. Законодавство постійно змінюється, а тому простим громадянам досить складно орієнтуватися в їх змінах. Саме цей указ сприяє інформуванню громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів, тощо.

Про це на семінарі, що відбувся 28 грудня у Краснопільському районному центрі зайнятості, говорив начальник Краснопільського бюро Сергій Куцеренко.

89943031.jpg

У своєму виступі він привів приклади розв’язання правових проблем громадян. Це й питання зволікання відповідних органів влади у безоплатному наданні учасникам АТО земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в розмірі 2 га, або наданні їх у меншому розмірі, зволікання у перерахунку пенсій військовим пенсіонерам, питання несвоєчасного призначення субсидії та перерахування коштів на придбання твердого опалення, соціальні питання, що стосуються виплат компенсацій чорнобильцям та їх родинам, інші. У таких випадках актуальна безоплатна правова допомога бюро, що діють на території всієї України. Порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги був доведений до присутніх, яким вручена відповідна інформаційна та правова література, доведені контактні дані суб’єктів з надання безоплатної правової допомоги.

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтесь до Краснопільське бюро правової допомоги –
42400, смт. Краснопілля, вул. Перемоги, 2. тел.(05459) 7-11-24, (05459) 7-11-74

Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.

http://krasnews.at.ua/news/2018_rik_ogoloshenij_rokom_realizaciji_pravoprosvitnickogo_proektu_ja_maju_pravo_v_zhittja/2018-01-02-8996

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: