21, 22 бepeзня. Цeй дeнь в icтopiї paйoнy.

31468136.jpg

21, 22 березня. В різні роки ці дні в історії району були такими.

1953. Краснопільська державна фотографія “Укрфото» знизила ціни на фотопродукцію на 28%.

1966. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 22 березня 1966 року великій групі передовиків тваринництва за досягнуті успіхи в розвитку тваринництва, збільшення виробництва і заготівель м’яса, молока, яєць, вовни та іншої продукції присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна і Золотої медалі «Серп і Молот».
Серед нагороджених ІСКРИЧ Федір Маркович – голова колгоспу «Заповіт Леніна».

1967. Нова електропідстанція встановлена по вулиці Сумській селища Краснопілля.

Цех кондитерських виробів введений в дію на Краснопільському хлібозаводі. Він оснащений технікою вітчизняного виробництва. Тут виготовляють коржі молочні, кекси столичні, бісквітне пирожне тощо. Добовий виробіток досягає близько ста кілограмів ласощів.

1985. Повернулась з двотижневої подорожі до Німецької Демократичної Республіки група трудівників району. У її складі передовики соціалістичного змагання, спеціалісти сільського господарства, керівники виробничих підрозділів. Екскурсанти ознайомились з пам’ятними місцями братньої країни, відвідали музеї. У Трептов-парку краснопільчани поклали живі квіти до пам’ятника радянському солдату.

1997. У Краснопіллі розпочав працювати ще один бар. Його засновником і власником є колектив виробничо-комерційного підприємства «Побутсервіс». Схоже, що скоро зникнуть скарги від молоді на те, що ніде провести дозвілля, адже на сьогодні в Краснопіллі діє достатня кількість дискотек і барів.

У Краснопіллі введено в експлуатацію новий магістральний продуктопровід, який бере свій початок в Росії. До спеціального терміналу на 7 тисяч тонн світлих нафтопродуктів із Бєлгорода Російської Федерації надходить бензин, дизпаливо. Продуктопровід в значній мірі поліпшить забезпечення нафтопродуктами агропром України.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: