Свято для усіх мам Краснопільщини

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

 

13 травня 2016 року у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї.

 

Краснопільський край славиться своїми родинами. На сьогоднішній день почесне звання «Мати-героїня» отримали 187 матерів. Значно поповнилася Краснопільщина багатодітними сім’ями, у районі їх налічується 275 в свою чергу в них виховується 961 дитина. На сьогодні на Краснопільщині стврено 11 прийомних сімей, в яких ласку і люов отримують 24 дитини,. Продовжує своє існування один будинок сімейного типу. Материнська ласка та любов не має меж, а велике материнське серце та щира душа відкрита кожній дитині.

 

2

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Ірина Юхта та голова районної ради Віталій Савоненко, які виконали приємну місію, відзначивши Подяками голови райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання в районі та з нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї матерів Краснопільщини. Серед нагороджених Мати Героїня з Великого Бобрика Зінаїда Володимирівна Ганшина, багатодітна мати Ірина Сергіївна Жбанова з Краснопілля, оікуни дітей-сиріт Віра Павлівна Петриченко з Рясного та Тимофєєва Тетяна Миколаївна з Краснопілля, прийомні матері Марія Володимирівна Кучерява із Самотоївки і краснопільчанка Тетяна Миколаївна Вакуленко.
3

Після вручення нагород найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали матерів місцеві творчі колективи. Святковий концерт до дня матері зібрав на одній сцені таланти різного віку Краснопільщини, які співали, танцювали, декламували вірші. Керівники колективів та їх вихованці потрудились на славу, аби влаштувати справжнє свято для усіх мам Краснопільщини, подарувати їм свій талант та любов.

7 4 5 6

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: