27, 28, 29 бepeзня. Цeй дeнь в icтopiї paйoнy.

47806378.jpg

27, 28, 29 березня. В різні роки ці дні в історії району були такими.

1949. Наприкінці минулого року колгосп «Більшовик» (голова правління т. Прокопенко) придбав за 25 тисяч карбованців вітродвигун потужністю 12 кінських сил. На початку цього року двигун установлений і випробуваний. Днями він був переданий до експлуатації і вже найближчим часом дасть велику користь у господарстві району. З його допомогою буде електрифіковано виробничі будівлі колгоспу, школу, приміщення сільвиконкому і хати колгоспників. Вітродвигун також рухатиме млин, крупорушку тощо.

1955. У районному Палаці культури відбувся вечір запитань і відповідей на медичні теми. Лікарі районної лікарні відповіли на всі питання, які цікавили трудящих. На вечорі було присутніх понад 200 чоловік.

У лісному масиві на території колгоспу ім. Газети «Правда» відбулась облава на вовків. У ній взяли участь 15 мисливців Самотоївської сільради. На увесь ліс розлягається постріл. – Вовчиця, ще й поросна!, – лунають вигуки зраділих мисливців. – Скоро б ощенилася. Ну, а де ж другий хижак? Поранений, зник у хащах, кривавлячи слід. Можливо десь він загине, а може й ні. Тоді в наступну облаву і йому прийде край.

1956. Правління колгоспу імені Леніна прийняло рішення про надання всім штатним працівникам тваринницьких ферм оплачуваних двотижневих відпусток.

1986. У Сумській області побував агітпоїзд ЦК ЛКСМ України «Комсомолець України». Член лекторської бригади цього агітпоїзду Олександр Болєнок виступив по роз’ясненню матеріалів ХХVІІ з’їзду КПРС і в нашому районі. Його радо зустріли на відгодівельному комплексі колгоспу імені газети «Правда» і в Краснопільській середній школі.

1989. Відбулась звітно-виборча конференція районної організації Всесоюзного добровільного товариства боротьби за тверезість, на якій обрали раду, правління і ревізійну комісію, а також делегатів на обласну конференцію добровільного товариства боротьби за тверезість.

1991. У районному Палаці культури було влаштовано виставку-продаж моделей сучасного одягу. Модель’єри обласного центру представили широкий асортимент блузок, спідниць, халатів. Дехто придбав речі, які найбільше сподобались. На жаль, виставку «Мода і сучасність» відвідали небагато громадян: всього кілька десятків. Хтозна, що до цього спричинило: висока ціна вхідного квитка чи зайнятість краснопільчан?

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: