30 ВEPECНЯ – ВCEУКPAЇНCЬКИЙ ДEНЬ БIБЛIOТEК

 

65404517.jpg

 

Щорічно 30 вересня наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди святкування в районному Палаці культури відбувся концерт.

З теплими та щирими вітальними словами виступили голова районної ради Віталій Савоненко та керівник апарату Краснопільської райдержадміністрації Олена Завгородня.

«Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі», – зазначила Олена Завгородня.

51534638.jpg

До привітань долучилися депутат обласної ради Андрій Кісіль, начальник відділу культури і туризму Краснопільскої райдержадміністрації Анжела Назаренко, в.о. директора Централізованої бібліотечної системи Лариса Мироненко, голова профспілки бібліотечних працівників Ірина Прядка.

Андрій Кісіль зазначив, що робиться все можливе для того, щоб покращити матеріальне забезпечення бібліотек району та вручив подарунок з нагоди свята – безпровідний Wi-Fi роутер.

Кращі представники галузі отримали грамоти за сумлінну працю. Також до святкових вітань долучилися аматори сцени Краснопільского району.
Інф. Краснопільської РДА
http://krasnews.at.ua/news/30_veresnja_vseukrajinskij_den_bibliotek/2017-09-29-8477

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: