4-5 бepeзня. Цeй дeнь в icтopiї paйoнy.

44347480.jpg

4-5 березня. В різні роки ці дні в історії району були такими.

1953. У приміщенні райкому партії України відбулась нарада редакторів стінних газет і робсількорів. На нараді обговорили завдання стінгазет і робсількорів у виконанні рішень ХІХ з’їзду партії. Явка редакторів і робсількорів була обов’язковою і своєчасною.

1975. Тваринники колгоспу імені Багацького достроково справились з квартальним завданням по продажу державі м’яса. Понад план відправлено 70 центнерів свинини і яловичини. До кінця кварталу буде ще вироблено 170 центнерів м’яса. Тваринники колгоспу «Родина» відправили державі 155 тонн м’яса. Це значно більше квартального завдання.

1983. У Краснопіллі відбулась сходка жителів селища, на якій розглянуто питання про будівництво районного Будинку культури. Учасники сходки оголосили спорудження Будинку культури народною будовою. Почесний обов’язок кожного краснопільчанина, вказано у рішенні сходки – відпрацювати на будівництві у вільний від роботи час не менше 10 днів.

1996. В районі побував народний депутат України О. П. Чернявський. В Краснопіллі і Миропіллі він приймав громадян. Вони зверталися з найрізноманітнішими питаннями: від автобусного сполучення до пенсійного забезпечення. Багато з них будуть підняті у Верховній Раді.

Також в районі побував Роберт Лі – представник місії агентства США, яка тісно співпрацює з Держкомземом України у наданні допомоги в реалізації проекту і індивідуалізації як майнових, так і земельних паїв. Він зустрівся з представниками влади району.

2003. На Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок в м. Суми наш земляк, вихованець Краснопільської ДЮСШ Андрій Кругляк виконав норматив майстра спорту. Привела Андрія до успіху тренер Світлана Байда.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: