6-7 бepeзня. Цeй дeнь в icтopiї paйoнy.

49859059.jpg

6-7 березня. В різні роки ці дні в історії району були такими.

1947. Народний суд Першого поділу Краснопільського району розглянув справу громадян Остріщенкових Василя Антоновича та Марії Антонівни, які вкрали в колгоспі ім. Молотова 130 кг зерна. Обидва злочинці засуджені на 8 років позбавлення волі з поразкою в правах п’ять років.
На три роки позбавлення волі засуджений колишній голова Краснопільського споживчого товариства за незаконне одержання хлібної картки в жовтні, листопаді і грудні 1946 і в січні 1947 років та незаконне одержання хліба в пекарні Краснопільського ССТ.

1969. Взуттєва майстерня Краснопільського комбінату побутових послуг освоїла новий вид послуг: приклеювання профілактичних підметків як на чоловічому, так і на жіночому взутті. Вони міцні, легкі, а головне – не ковзаються. Швидко і надійно приклеює ці підметки майстер товариш Галант. Він передає свій досвід працівникам Славгородської, Мезенівської, Осоївської і Краснопільської №2 взуттєвих майстерень.

В усіх цехах Михайлівського заводу вогетривів провели бесіди про події на радянсько-китайському кордоні. – Провокація китайських властей на острові Даманський, – сказав політінформатор Д. Г. Віжунов, – викликала рішучий осуд прогресивної громадськості світу. Начальник шахти А. В. Мамченко, робітники, службовці у своїх виступах рішуче засудили дії кліки Мао, спрямовані на посилення антирадянської істерії в Китаї.
Робітники підприємства заявляють, що вони своєю самовідданою працею і далі будуть зміцнювати обороноздатність країни, докладуть всіх зусиль для успішного виконання п’ятирічного плану, рішень ХХІІІ з’їзду Комуністичної партії.

1989. Останнім часом у райцентрі пожвавилась культурно-масвоа робота. Часто проводяться цікаві заходи. Але де мамам на цей час подіти дітей? І тут їм на допомогу прийшла «Чебурашка» – дитяча кімната, що діє при Палаці культури. Вона працює щоденно з 18 до 21 години. Кімната простора і затишна, є кольоровий телевізор, іграшки, книги, гойдалки. Вихователі дитсадка сестри Оксана і Наталія Балаби роблять все, щоб дітям у «Чебурашці» було цікаво і весело. Мами відтепер не тільки можуть відвідати концерти, а й самі беруть участь у гуртках художньої самодіяльності. Вони вдячні «Чебурашці».

1995. Відбулися змагання на першість південно-східного управління Прикордонних військ України з карате. У команді Сумського загону були і виступили успішно прикордонники з Краснопілля. Так у своїй віковій категорії Володимир Вербенко був другим. Претендував на високе місце і Павло Колесник, але травма не дозволила провести успішно останній поєдинок. Він на четвертому місці.

У магазині Краснопільського маслозаводу подешевшало масло. Воно коштує зараз 500 тисяч карбованців за кілограм. Що це – почали діяти закони ринкової економіки?

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: