«Aлeгpo Xopтицi» знoвy y Кpacнoпiллi

04195314.jpg

Вже шостий рік поспіль у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Алегро Хортиця», засновником якого є Запорізька обласна громадська організація «Сузір’я України».

В цьому році захід пройшов 26 вересня. На розсуд компетентного журі було представлено 30 хореографічних номерів з усієї області.

Краснопілля в цій палітрі гідно представили хореографічні колективи «Смайл» Краснопільської дитячої музичної школи, котрі виступили у номінації сучасний танець (постановник Світлана Шаповалова), ІІ вікової категорії, та стали лауреатом ІІ ступеню; у номінації – народний танець (постановники Інна Зорькіна та Інна Вакуленко), ІІ вікової категорії, стали лауреатом І ступеню, та у фестивалі балетмейстерів-постановників «Натхнення», хореографічний колектив здобув ГРАН-ПРІ.

69883245.jpg

Також гідно представили Краснопільщину – хореографічний колектив «Доміно» Краснопільського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Світлана Гриценко), які виступили у ІІ віковій категорії та стали лауреатом ІІ ступеню, здобувши ІІІ місце за кращу хореографічну композицію.

32375077.jpg

Майстерність конкурсантів оцінювало професійне журі: Ірина Виганова – заступник балетмейстера – постановника Сумського академічного музичного театру ім. Щепкіна; Світлана Касатська – завідуюча відділом художньо-естетичного напрямку, методист-викладач Національного Хортицького центру.

57596895.jpg

89287879.jpg

Кращі колективи, які зайняли призові місця були запрошені до м. Запоріжжя на міжнародний фестиваль-конкурс, який відбудеться у квітні.

Є новини? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: