Aлiнa НEНЯ: Миcтeцтвo для мeнe – cпociб життя i фopмa пiзнaння cвiтy.

74160899.jpg
 

Портрет… Справжнiй портрет випромiнює життя! Вдихнути в нього це життя – у цьому, безумовно, одне з найважливіших завдань портретиста! Портрет для нашої майбутньої великої художниці – це спілкування з людиною, пізнання і розкриття внутрішнього духовного світу особистості. У створенні образів, майстриня сучасного портрету намагається відшукати гармонію правди і краси, вкладаючи у відтворення дійсності свій особистий смак і відчуття чогось природного.

У Краснопільській гімназії проходить виставка робіт учениці 11 класу Аліни Нені. Її картини зачаровували учнів, батьків та вчителів.

Міністр інформації Едуарда Корнієнко провела невеличке інтерв'ю із художницею, для того щоб з'ясувати: звідки ж взявся такий талант?

– Одного вечора зробила всі уроки, сиділа і не було чим зайнятися, тому вирішила малювати… Спочатку спробувала щось неважке, наприклад, натюрморт чи пейзаж, – розповідає Аліна.

– Хто першим оцінив твою творчість і чи мріяла про персональну виставку своїх портретів?

– Спершу їх оцінили батьки, а потім уже мої друзі. Щодо мрій про виставки, то, відверто говорячи, я малювала для себе

– У якому жанрі працюєш?

– Я працюю в різних жанрах, але перевагу надаю портретам.

80328324.jpg

– Хочеться спробувати щось нове?

85211683.jpg

– Звичайно… приміром, я б хотіла спробувати себе у графіці.

– У майбутньому плануєш продовжувати свою художню діяльність?

– Я задоволена роботами як для мого рівня, але я вважаю, що зможу краще, тож хочу вдосконалити свої навички і, можливо, пов’яжу свою майбутню професію з малюванням.

21762181.jpg

Ось такі завдання ставить перед собою наша художниця, працюючи над своїми портретами. Тому побажаємо їй успіхів, натхнення і процвітання на цій творчій ниві.

Ю. ЮХТА,
педагог-організатор

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: