AНУ-МO, POЗВ’ЯЖИ

 

 

26382162.jpg

 

У Краснопільському клубі «Шахівниця-64» дитячо-юнацької спортивної школи між учнями гімназії проведено конкурс «Шахова композиція» у двох шахових жанрах: задача і етюд на розв’язок за два ходи. Із задоволенням взяли участь юні шахісти в цьому заході, адже розв’язування композицій впливає на розвиток у гравців комбінаційного зору, уважності, логічного мислення.

Тест містив вісім завдань з визначеним регламентом і з оцінкою в очках. Конкурс проходив в атмосфері доброзичливості, спортивного протиборства. Кожен намагався якнайшвидше знайти відповідь, стрілки шахових годинників наближалися в бік прапорців, чим вимагали швидких ходів.

Першому випала удача на правильну відповідь з розв’язку етюду на нічию Михайлу Панову.

Результативно змагалися Андрій Шаповалов, Вадим Хільгора, Ігор Чичикало, які логічно підійшли до розв’язку завдань композиції. В першу чергу визначали роз положення короля: чи має вільні поля для відходу та які захищаючі ходи і т. д. Деякі учні намагалися знайти відповідь «всліпу», марно затрачуючи час перебираючи ходи.

На фініш вийшли два переможці. Так, перше місце в номінації «Задача-двоходівка» посів Артем Конопля, а в етюді перемогу здобув Денис Сафонов.

Переможців на урочистій лінійці нагороджено грамотами та оплесками учнів.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: