Aвaнcoм зa eлeктpoeнepгiю

Шановні споживачі електричної енергії! З червня місяця поточного року з метою приведення розрахунків за спожиту електричну енергію побутовими споживачами до фактичного періоду споживання (до цього розрахунки проводились за попередній місяць) ПАТ “Сумиобленерго” доповнило квитанцію двома комірками “Рекомендований розмір попередньої оплати за період з ____ по ____” та “Рекомендовано до оплати”.

Що це означає?
1. В комірці “Разом до оплати” зазначено суму (грн. з ПДВ) до сплати за використану електричну енергію з урахуванням боргу на початок розрахункового періоду.

2. В комірці “Рекомендований розмір попередньої оплати за період з ____ по ____” зазначено суму (грн. з ПДВ) попередньої оплати, яку ПАТ “Сумиобленерго” пропонує побутовим споживачам до сплати.

3. В комірці “Рекомендовано до оплати” враховується нарахування за розрахунковий період відповідно до показань приладів обліку, знятих лінійними контролерами (з урахуванням пільги та субсидії) + рекомендований розмір попередньої оплати за період з ____ по ____.

При цьому звертаємо Вашу увагу, що “Рекомендований розмір попередньої оплати за період з ____ по ____” – це оплата за фактично спожиту електричну енергію в поточному місяці.

Таким чином, для надійного, безперебійного, постачання у Ваші домівки електричної енергії, просимо відповідально віднестись до вищезазначених змін, та рекомендуємо вчасно сплачувати за спожиту електричну енергію.

Пам’ятайте, своєчасна оплата за спожиту електричну енергію – запорука сталого електропостачання у Ваших оселях!
З повагою,
Адміністрація ПАТ “Сумиобленерго”

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: