Aвтo y poзcтpoчкy cтaлo щe дocтyпнiшим для cyмчaн

Влітку ПриватБанк знизив відсоткові ставки на нові та вживані автомобілі, і тепер авто у розстрочку стало ще доступнішим для сумчан.

Майже кожна сім’я мріє про власну машину. Вона необхідна для мандрівки у час відпустки, для виїзду на природу, зрештою – просто для того, щоб комфортно дістатися на роботу. Часто у бажаючих відсутня можливість придбати авто за власні кошти, в цьому випадку правильним рішенням буде оформлення кредиту в Сумській філії ПриватБанку.

ПриватБанк пропонує отримати кредит на покупку нового, чи вживаного автомобіля з терміном від 12 до 60 місяців під відсоткову ставку 18% річних на нові авто і 23,9% для вживаних авто. Тобто ставки стали нижчими на 3% по нових авто і на 4% по авто з пробігом.

“Після того як ми знизили відсоткові ставки, автомобіль у розстрочку став доступнішим для наших клієнтів. Отож, якщо ви вирішили, що настав час придбати власне авто, то перед вами є два шляхи: інтернет-майданчик, де можна придбати вживане авто, або автосалон – де на вас чекає нове авто. Рішення щодо розстрочення буде готове за 1-2 хвилини”, – розповів керівник бізнесу “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк.

Угоду можна вкласти з першим внеском від 15% від вартості автомобіля. На вживані автомобілі при авансі від 25% оформлення страхування “Каско” – за бажанням клієнта. ПриватБанк видає кредити в гривні з правом дострокового погашення, без додаткових щомісячних комісій, а також бере на себе турботи, пов’язані з оформленням документів у РСЦ.

Детальніше про ставки та умови оформлення авто у лізинг – за посиланням https://secureurl.fwdcdn.com/linkfil….FCVVRq.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: