БEЗ ПAНIКИ. ЙДE PEМOНТ ДOPOГИ.

Схоже, жителі Краснопілля вже відвикли бачити за роботою на вулицях селища дорожньо-будівну техніку, тож коли вона раптом почала працювати біля стадіону по вул. Перемоги, як селищем миттєво понеслись неймовірні чутки, що ніби то на території старого кладовища почнуть будувати багатоповерхівку, і що цю справу вже благословив якийсь священик. Хтось доводив, що ніякого будинку не буде, а на місці кладовища з’явиться парк відпочинку, тож треба бити на сполох і припинити це варварство.10294057.jpg

За поясненнями звернувся до Краснопільського селищного голови Івана Петровича Хомічова, якого застав саме на місці проведення робіт.

– Аякже, чув такі версії, – вислухавши, з посмішкою відповідає селищний голова, – Більше того можу озвучити ще одну, що ніби то мені погрожували далекобійники за цю вузьку ділянку, тож злякавшись погроз, кинувся її ремонтувати. А якщо серйозно, набридло щороку із селищного бюджету виділяти по 30-35 тисяч гривень на цю ділянку, а результату – нуль, ям лише більшає. Задався питанням, чому так? Дорожники відповіли, що воді ніде діватись, адже відсутній водостік, тож вирішили його зробити, заодно розширити дорогу, покласти асфальт, щоб кілька років ця ділянка дороги не потребувала вкладень.

За словами І. П. Хомічова, всі роботи планують виконати протягом найближчих двох тижнів.

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: