БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ОЧИМА ЮНИХ МИТЦІВ СУМЩИНИ

20.04.2016 У рамках Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» юні таланти з усіх куточків нашої області відобразили у своїх роботах власне бачення безпеки на автодорогах.

Дитячий конкурс проводився серед учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків Сумської області.

bdr1На адресу Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції
в Сумській області надійшло безліч цікавих і креативних доробок: малюнки, вишиванки, мозаїки, аплікації, фотографії та інші жанрові роботи. Кожна з них викликали захоплення та безліч позитивних емоцій. І кожна свідчила про безумовний талант, старанність автора та нестандартне бачення визначеної до конкурсу теми. Це, безумовно, значно ускладнювало роботу конкурсного журі, до складу якого увійшли працівники поліції, Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації і т.і.

Роботи були розділені за трьома віковими категоріями. Перша вікова категорія – діти віком від 5 до 9 років, друга вікова категорія – діти віком від 10 до 13 років, друга вікова категорія – діти віком від 14 до 17 років.

Наш район представляла учениця 3 початкового класу Краснопільської гімназії Щебетенко Діана.Врешті-решт, після довгого і непростого обговорювання, судді визнали найкращих серед першої вікової категорії:

І-й вікова категорія –bdr2

1-ше місце Щебетенко Діана (8років) Краснопільський район;

2-ге місце – Бережна Маргарита (7 років) Охтирський

район;

3-тє місце – Маланія Сандра (8 років) Сумський район.

Роботи переможців обласного етапу будуть направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі до міста Києва.

Щиро вітаємо нашу переможницю конкурсу, бажаємо нових звершень, успіхів та зеленого світла на життєвих дорогах!

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: