Бiблioтeкa – цe вiдкpитий пpocтip для кoжнoгo члeнa гpoмaди

76715880.jpg

Шановні добродії! З 24 по 30 вересня 2017 року у Краснопільській районній бібліотеці відбудуться цікаві дійства, які підтверджують ідею Тижня: «Бібліотека – це відкритий простір для кожного члена громади незалежно від віку, статі, фаху». Виберіть собі захід і завітайте до нас!

День відкритих дверей. 24 вересня з 10 по 18 годину
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку за адресою: вул. Лермонтова, 7

Майстер-класи. 25 вересня о 10.00 Інтернет-мандрівка «Найкращими бібліотеками світу»
Місце проведення: комп’ютерна кімната.

26 вересня з 11 по 13 год., 14 по 16 год.у комп’ютерній кімнаті відбудеться початкове заняття з комп’ютерної та інтернет-грамотності для користувачів бібліотеки. Курс розрахований на початківців і складається із семи тематичних комплексів: основи комп’ютера, пакет офісних програм «Microsoft Office», навігація, пошук інформації, спілкування в Інтернеті, соціальні мережі, інтернет-банкінг і комерція, державні та соціальні послуги, дозвілля й мультимедійні розваги (фото, відео, ТБ, радіо), правила безпеки.

00777504.jpg

27 вересня о 10 год. відбудеться Конкурс «Он-лайн бабусі» на кращого знавця комп’ютера, запрошуються усі бажаючі.

28 вересня «Бібліотека – територія творчості та успіху» «Краса своїми руками»; »; креатив-шоу з виготовлення саморобок із бісеру. Проводитимуть майстри своєї справи

Виставки «Cкарби нашої бібліотеки». «Книги минулого століття». Також читачі зможуть ознайомитись з іншими тематичними виставками. Місце проведення: хол , абонемент бібліотек

29 вересня Екскурсії. Запрошуємо на екскурсію «Невідома бібліотека» по книгосховищах та внутрішніх відділах бібліотеки. Місце зустрічі: 10.00, 14.00, 15.00 Хол бібліотеки

Акції протягом тижня
«Відчуй себе бібліотекарем!» Всім бажаючим пропонуємо побувати по той бік бібліотечної кафедри, відчути себе в ролі бібліотекаря та самостійно підібрати своє замовлення.
Місце проведення: усі відділи обслуговування бібліотеки.

«Бібліо-кафе». Пропонуємо дегустацію літературних новинок із запашною кавою та чаєм.
Місце проведення: абонемент дорослої бібліотеки.

«Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу!». Прізвище мецената-дарувальника буде занесене на сайт Краснопільської ЦБ у розділ «Дарувальники» з висловлюванням подяки за внесок у формування фонду бібліотеки.

Також триває й надалі збір літератури в рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» та акції «Український Донбас» (для бібліотек Мар’їнського району Донецької області та Сватівського району Луганської області).
Місце проведення: відділ комплектування, (акція триватиме впродовж жовтня 2017 року).

Ярмарка творчих ідей
«Бібліотечні інновації створюємо разом». Збираємо побажання від користувачів щодо надання бібліотечних послуг. Відкриваємо простір ініціативним і креативним студентам та науковцям для створення сучасного студентського простору, який потрібен для продуктивної індивідуальної та командної роботи тощо.
Місце проведення: Хол Краснопільської районної бібліотеки (скринька побажань).
Дирекція Краснопільської районної бібліотеки

 

http://krasnews.at.ua/news/biblioteka_ce_vidkritij_prostir_dlja_kozhnogo_chlena_gromadi/2017-09-20-8420

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: