Бінарні уроки у 4 початковому класі Краснопільській гімназії

16.05 та 17.05 у 4 початковому класі було проведено бінарні уроки розом з вчителем-класоводом А.Ю.Савицькою з історії-вчитель Н.І.Білоус та зарубіжної літератури-вчитель С.Ю.Корх.

На уроці позакласного читання з історії  “Сторінками минулих епох” відбулася розмова про Київську Русь, її князів. Діти дізналися про боротьбу русичів з гуннами, про заснування й розбудову Києва, хрещення Русі. Із захопленням переглянули презентацію, яка пояснила значення невідомих слів та виразів; отримали вичерпні відповіді на свої запитання. 

На уроці літературного читання із зарубіжної літератури “Р. Кіплінг “Рікі-Тікі-Таві” учні за допомогою карти подорожували місцями перебування відомого англійського письменника Р.Кіплінга. Ознайомилися з цікавими фактами життя та творчості автора, походження мангуста у природі.

Дослідили основних персонажів казки,характеризуючи їх. Учні зазделегідь готували вдома питання щодо змісту твору, і мали змогу продемонструвати свою обізнаність зі змістом  на уроці. Порівнювали текст із фрагментами мультфільмів відзнятих за казкою Р.Кіплінга.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: