Бoлить дyшa мyжньoгo бiйця

Наш земляк, військовослужбовець десантних військ, молодший сержант Деревицький Павло – боєць підрозділу 5 БТГ 81 вже більше трьох років виконує бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Спочатку призваний по мобілізаці, а потім зрозумів, що саме він має захищати рідну землю і вирішив продовжити службу.

– Павле, де саме доводилось нести службу?

– Наш підрозділ за своїм призначенням має бути там, де найбільше потрібна наша допомога – це найзапекліші місця в зоні бойових дій. Чимало разів з побратимами потрапляли під гарячі обстріли, починаючи від автоматів до потужних “градів”.

– Що можеш сказати про оснащення нашої армії?

– Ми не боїмось ворожої російської армії, не зважаючи на те, що вони мають більшу чисельність та потужнішу зброю. Це ми відчуваємо на собі.

5 БТГ 81 бригади – новостворений батальон, який складається переважно з досвідчених бійців, які перейшли у ЗСУ з добробатів. Є там і “Кіборги”, і “айдарівці”, і “оунівці”, і “донбасівці”, і “азовці”. Хлопці вже відзначилась під час подій у Дебальцевому, за що отримали нагороди. Але не у нагородах справа. Адже я народився і виріс в Україні. Ми боремось за цілісність країни та мирне небо над нашими головами. Не даремно ж багато моїх військових побратимів загинули у цій війні. Багато разів ми чули погрози від агресора, але цим нас не залякаєш.

– В тебе є звернення до наших читачів, які є твоїми земляками, твоїм народом?

– Пам’ятайте, – бійці 5 БТГ 81 служать вам, ми з вами. Будьте й ви з нами, дуже потрібна ваша моральна підтримка, адже ми йтимемо до кінця!

– Дякуємо, Павле, за бесіду. Ми з вами і молимось за вас, нехай оминають кулі всіх наших бійців.
Інф. “Перемоги”

 

http://krasnews.at.ua/news/bolit_dusha_muzhnogo_bijcja/2017-10-15-8562

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: