Бoжий знaк: У Кpacнoпiллi зaмиpoтoчилa Iкoнa

62659234.jpg

Вже кілька днів у Краснопільському Успенському храмі відбувається те, що невіруюча людина назве одним словом – чудо. Тут замироточила ікона Животворящого Хреста Господьного і в храмі люди чують приємний запах мира.

Протоієрей Іоанн Дубляк розповідає, що до храму ікона потрапила випадково. Взимку до нього зайшли кілька людей, вони побули на службі, помолились, після чого підійшли до отця Івана і повідали, що вони паломники, їздять по різним святим місцям. Гостям дуже сподобався Краснопільський Успенський храм, тож вони вирішили подарувати йому копію ікони Животворящого Хреста Господнього, оригінал якого знаходиться в Храмі святителя Івана Златоуста в селі Годеново Ярославської області. Отець Іоан прийняв дар від паломників і благословив їх в дорогу.

– Тоді в храмі тривав ремонт, тож іконку спочатку поклали в одному з кутків, а перед Паскою перенесли її в центр храму, – розповідає Іоан Дубляк. – А 6 червня, після Святої Трійці до мене підійшли прихожани і сказали, що на іконі з’явились якісь плями. Майже одночасно інші відвідувачі храму почали стверджувати, що відчувають біля ікони запах миру. А через три дні ікона почала мироточити ще більше. Люди вважають це знаком Божим, приходять і моляться біля Образа Хреста Господнього.

07784081.jpg

Отець Іоан розповідає, що це не перший випадок мироточення в Успенському храмі. Колись давно подібне диво то з’являлось, то зникало на іконі «Всех скорбящих радость». А ось одна з прихожанок, яка в момент нашого спілкування знаходилась в храмі, стверджує, що дива біля цієї ікони відбуваються й нині, коли під час служби без жодних на то причин рухається лампадка. «Ви прийдіть на службу, поспостерігайте – і самі все побачите», – запрошує жінка. Обов’язково скористаюсь такою нагодою!

Іоан Дубляк розповідає про перекази парафіян, що масові факти мироточень різних ікон в різних храмах спостерігалось на початку Другої світової війни, відновились подібні явища і тоді, коли наближалась Велика Перемога на гітлерівським фашизмом.

– Хочеться, щоб цей Божий знак у Краснопіллі символізував мир у нашій Україні, щоб закінчилась ця страшна війна, щоб у наших серцях запанувала любов, – говорить священик. – Але в це мало вірити, треба усім нам молитись за Україну, її майбутнє і її захисників. Мир всім нам!

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: