Бyдь мaйcтpoм!

79232714.jpg

На базі ДПТНЗ «Краснопільське професійно-технічне училище» відбулося засідання школи молодого викладача загальноосвітньої підготовки «Перші кроки до майстерності».

Робота школи молодого викладача була направлена на удосконалення форм, методів і прийомів організації навчально-виховної діяльності.

Під час відкриття засідання прозвучали привітання, настанови і побажання від учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ». З привітальним словом до присутніх звернувся директор училища Л.Є.Ємельянов, ознайомив з історією становлення навчального закладу та пріоритетними напрямками розвитку.

Методист Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області О.П. Смоленко ознайомила з планом роботи засідання школи молодого викладача, представила учасників. У своєму виступі « Ключове питання сьогодення – рівний доступ до якісної загальної середньої освіти» підвела підсумки роботи ПТНЗ за минулий навчальний рік.

48019687.jpg

Присутні переглянули цікаву і змістовну виставку творчих робіт учнів «Наша творчість тобі, Україно!».

63937737.jpg

З метою набуття практичних навичок, засвоєння різноманітних методів навчання, використання сучасних засобів навчання, нетрадиційних форм і методів , нових педагогічних технологій викладачами : Яруш Н.А., Удовиченко В.В. для молодих викладачів були проведені відкриті заходи.

33402513.jpg

Основні напрямки самоосвіти викладача, на які наголосила у своєму виступі Докторович Г.І. – методист Навчально- методичного центру ПТО у Сумській області, серед яких удосконалення методики викладання предмету з урахуванням індивідуальних особливостей кожного учня, модернізація форм і методів навчання і виховання, що спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, створення умов вільного творчого розвитку кожного учня тощо.

08157353.jpg

Також учасники засідання з екскурсією відвідали музей П. А. Грабовського

Є новини? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: