Бyднi мiгpaцiйнoї cлyжби

70746182.jpg

Безвізовий режим дозволяє громадянам України перебувати на території країн ЄС не більше 90 днів та дає право на відвідування культурних та спортивних заходів, журналістські подорожі, короткострокове навчання та обмін досвідом, поїздки на лікування і т.д. Водночас, безвізовий режим не дає права на роботу в країнах ЄС, у тому числі, короткострокову. Безвізовий режим також не дає права на постійне проживання в країнах ЄС. Основною умовою безвізового перетину кордонів до країн ЄС є наявність закордонного біометричного паспорта.

Краснопільський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Сумській області. Будній день. В коридорі зібралась чимала черга, в основному з бажаючих отримати закордонний біометричний паспорт. Чи пов’язано це з запровадженням безвізового режиму для українців?

– Статистика стверджує, що так, адже кількість звернень громадян за біометричним закордонним паспортом збільшилась в рази, – повідомляє головний спеціаліст установи Тетяна Лебеденко.

– Цей документ можна отримати за місцем проживання?

– Отримати біометричний закордонний паспорт можна в будь-якому з підрозділів Державної міграційної служби України, не залежно від місця реєстрації особи. В обласному центрі черги ще більші, от сумчани приїздять отримати новий закордонний паспорт у Краснопілля чи інше місто.

– Чи обов’язково міняти старий закордонний паспорт на новий?

– Міняти старий паспорт на біометричний чи ні – кожен вирішує сам. Обов’язкової вимоги замінити звичайний закордонний паспорт на біометричний не існує. Ті, у кого є закордонний паспорт старого зразка, можуть продовжувати їздити до ЄС за чинною візою – продовжує Тетяна Олександрівна – Як, власне, і паспорт громадянина України.

– За який термін можна отримати біометричний закордонний паспорт?

– 20 робочих днів з дня подання заяви. Компетентні спеціалісти нададуть професійну консультацію з будь-яких питань Міграційної служби.
Інф. “Перемоги”.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

http://krasnews.at.ua/news/budni_migracijnoji_sluzhbi/2017-08-06-8173

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: