Caмoгoнщики

Краснопільським райвідділом протягом жовтня – листопада проводилися рейди по виявленню громадян, які займаються самогоноварінням, на території Краснопільського району, зокрема в смт Угроїди, селах Покровка та Сінне.

Працівниками райвідділу в ході перевірок було виявлено та вилучено шість апаратів для самогоноваріння і 53 літри самогону, на правопорушників складено шість адміністративних протоколів за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загалом з початку 2014 року працівниками райвідділу складено вісімнадцять адміністративних протоколів за ст. 176 КУпАП та вилучено вісімнадцять апаратів для самогоноваріння, які в подальшому були знищені.

Відповідно до законодавства України за виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання апаратів для їх вироблення тягнуть за собою накладення штрафу від 51 до 170 гривень (ст.176 КУпАП), а за зайняття видами господарської діяльності, щодо яких є спеціальна заборона, встановлена законом, за відсутності ознак діяння, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від 170 до 8500 гривень (ст.164-16 КУпАП).

Самогоноваріння – проблема не лише правоохоронних органів. На боротьбу з ним повинні стати місцеві органи влади, громадські формування та й самі громадяни.
О. Горіченко,
заступник начальника Краснопільського РВ УМВС
України в Сумській області

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: