Caмoвiльний пopyб лicy – шкoдa дepжaвi

Незаконні порубки та пов’язана з ними торгівля нелегальною деревиною сьогодні визнаються у всьому світі як суттєва загроза лісам, що завдає непоправної шкоди довкіллю та екологічному біорізноманіттю. Саме ці злочини завдають значних матеріальних та соціальних збитків, позбавляючи державу та її населення великої частини доходів.
Прокуратурою Краснопільського району встановлено, що 9 жовтня 2014 року Державним підприємством «Краснопільське лісове господарство» виявлено, що правопорушник на території Осоївської сільської ради Краснопільського району Сумської області на землях лісового фонду ДП «Краснопільське лісове господарство» у кварталі 35 та 16 без виписки спеціального дозволу на рубку вчинив незаконну порубку лісу в кількості 12 дерев об’ємом 5,09м³, чим порушив вимоги ст.ст.66,67,69 Лісового кодексу України.

За вищевказаним фактом,в грудні 2014 року прокуратурою району на захист інтересів держави пред’явлено позовну заяву на загальну суму 13212 грн. 64 коп. За рішенням Краснопільського районного суду провадження закрито у зв’язку з добровільною сплатою відповідачем суми боргу.

Також, встановлено, що 12 листопада 2014 року Державним підприємством «Краснопільське лісове господарство» виявлено, що правопорушник на території Осоївської сільської ради Краснопільського району Сумської області на землях лісового фонду ДП « Краснопільське лісове господарство» у кварталі 66 виділу 10 без виписки спеціального дозволу на рубку вчинив незаконну порубку лісу в кількості 22 дерев об’ємом 3,8м³, чим порушив вимоги ст.ст.66,67,69 Лісового кодексу України.

Прокуратурою району в порядку цивільного судочинства до Тростянецького районного суду пред’явлено позовну заяву на загальну суму 5384 грн. 94 коп. За рішенням суду провадження закриті .Збитки сплачені боржниками до бюджету в повному обсязі.
К.Андреєва,
прокурор прокуратури Краснопільського району

http://krasnews.at.ua/news/samovilnij_porub_lisu_shkoda_derzhavi/2015-02-23-4781

Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: