Caнaтopoнo-кypopтнe лiкyвaння yчacникiв AТO

62343598.jpg

Держава гарантує учасникам бойових дій та інвалідам війни із числа учасників антитерористичної операції право на безоплатне санаторно-курортне лікування.

Оздоровлення учасників АТО в санаторно-курортних закладах здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» шляхом відшкодування вартості санаторно-курортних послуг через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі трьохсторонньої угоди (санаторно-курортний заклад – учасник АТО- управління соціального захисту).

Заклад для санаторно-курортного лікування особи мають право обрати самостійно.

Гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначається щороку Міністерством соціальної політики України за погодженням з Міністерством фінансів України.

Для отримання санаторно-курортного лікування учаснику антитерористичної операції необхідно звернутися в органи соціального захисту за місцем реєстрації з пакетом документів: зая¬ва, медична довідка лікувальної установи за формою №070/о, копія посвідчення уча¬сника бойових дій або інваліда війни, копія військового квитка (за наявності) та копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадмінітрації за адресою: смт Краснопілля, провул. Шкільний, 2, тел. 7-22-58.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: