Цeй дeнь в icтopiї paйoнy. 14-20 вepecня

07542970.jpg
 

У Покровці діє драматичний кружок, У Краснопіллі відкрилась їдальня із самообслуговуванням, а комбайнери Краснопільщини вирушили на цілину. Такими подіями, і не лише, запам’яталися дні в історії району в різні роки.

1905. У ніч на 20 вересня застрайкували робітники Мезенівської цукроварні. Їх підтримали робітники робітники Угроїдської цукроварні. Тут розповсюджувались прокламації до відкритого протесту.

1945. За мужність і відвагу, виявлені в боях проти японських мілітаристів, уміле командування групою кораблів при висадці морського десанту в порту Сайсін капітану 3-го рангу, уродженцю с. Славгород Михайлу Гавриловичу Беспалову Указом Президії Верховної Ради Союзу РСР від 14 вересня 1945 року було присвоєно звання Героя Радянського Союзу. За заслуги перед Батьківщиною він був нагороджений також орденом Леніна, двома орденами Червоного Прапора, орденом Червоної Зірки та медалями.

1971. У Краснопіллі по вул. Вокзальній відкрито нову їдальню. Вона розрахована на 60 місць. Тут запроваджено самообслуговування.

Три роки тому введено в дію цегельний завод у Миропільському колгоспі «Батьківщина» А нині на ньому вже сформовано майже 2 мільйони штук цегли-сирцю. З них – перший мільйон випалено. Понад 413 тисяч її продано іншим колгоспам та організаціям, 456 тисяч штук цегли відпущено індивідуальним забудовникам.

1972. Драматичний гурток Покровського сільського клубу поставив на своїй сцені п’єсу «Червень – початок літа». Її переглянуло близько 300 чоловік.

У Краснопільську ощадну касу пред’явив білета третього випуску грошово-речової лотереї Української РСР механік Миропільської філії районного об’єднання «Сільгосптехніка» Микола Степанович Скрипка. Він виграв автомобіля «Запорожець-ЗАЗ-966» вартістю 3500 карбованців. Це вже другий в районі крупний виграш в цьому році. А тим часом 20 кращих комбайнерів нашого району з колгоспів ім. Багацького, «Батьківщина», ім. Леніна та інших цими днями виїхали допомагати трудівникам Казахстану збирати вирощений врожай.

2005. Приємна звістка надійшла з Фінляндії, де проходив Чемпіонат світу з літнього біатлону. На спринтерській дистанції 7,5 кілометра з двома вогневими рубежами краснопільчанка Вікторія Семеренко, захищаючи спортивну честь України, посіла призове третє місце.

На будинку зв’язку «Укртелеком» встановлено супутникову антену для прийому інформаційної мережі інтернет. Це дало змогу збільшити пропускну можливість прийому інформації.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: