«Цeй вipш – цe кpик дyшi мoєї…»

83186391.jpg

Дитинство і казки, іграшки, природа, літо … Юність і перше кохання, друзі, мрії. Краса України: її краєвиди, мова, пісні… Такою очікувалася тематика районного літературного конкурсу «Проба пера», який проводився Краснопільським районним центром дитячої та юнацької творчості.

Але час вніс свої корективи: «Війна, зупинись!», «Україна – це все!», «Майбутнє без війни», «Герої не вмирають», «Вставай, мила Україно!», «Як було вже не буде»… Україна, Батьківщина, війна… Майже кожний учасник конкурсу у своїх творах писав про безмежну любов до України, висловлював тривогу за її майбутнє, впевненість у перемозі, сум і гордість тими, хто захистив Батьківщину ціною свого життя… «Цей вірш – це крик душі моєї…» Не дитячі рими, строфи, переживання. Біль і сум всього народу. Патріотизм і національна гордість.

І поряд – «Скільки пісень наш народ співає», «Я-маленька краплинка», «Диво пізньої осені», «Маленька річечка», «Бджілка-трудівниця», «Кохайте, люди», «Перше почуття» тощо. Дитинство і юність, казки і мрії, кохання і природа.

Конкурс є конкурс і журі повинно визначити кращих. Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА за перемогу нагороджено:

Номінація «Проза», середня вікова категорія: Кононенко Віталіна (кер. Гула І.В.), Краснопільська гімназія,

Номінація «Проза», старша вікова категорія: Іванова Анна (кер. Швед С.М), В.Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ст..

Номінація «Поезія», середня вікова категорія: Гудименко Катерина(кер. Дунаєвська О.С), Ряснянський НВК. Мариніна Юлія (кер. Іщенко О.А), Порозчанська ЗОШ І-ІІ ст.

Номінація «Поезія», старша вікова категорія: Климовська Вікторія (кер. Борщ В.Г), Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Підростають на Краснопільщині юні літератори. Гострять своє «перо» у поезії і прозі, переймаються болями і радістю життя, пишуть про все, що їм цікаво, а цікаво їм все. Діти повинні радіти життю, помічати красу, закохуватись і розповідати про це світу «своїм Пером».
І.Савченко
методист ЦДЮТ

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: