Ceмiнap-пpaктикyм пoмiчникiв виxoвaтeлiв

Сучасне суспільство вимагає від дошкільної освіти неабиякого динамізму та оновлення. Рівень загальної та фахової майстерності колективів дошкільних навчальних закладів повинен відповідати вимогам сьогодення. Вирішення цього завдання стало ключовим фактором проведення семінару-практикуму помічників вихователів дошкільних навчальних закладів, який днями відбувся в Краснопільському ДНЗ (ясла-садок) №2 «Колосок». 93379092.jpg

Присутні мали змогу переглянути презентацію з теми: ,,Помічник вихователя – активний учасник навчально-виховного процесу в ДНЗ”, де були висвітлені основні завдання та обов’язки помічника вихователя.
Під час проведення заняття в молодшій групі було добре показано роботу помічника вихователя, яка зуміла зацікавити дітей, вони залюбки працювали з нею, виконували різні завдання. Помічник лікаря-епідеміолога Краснопільського лабораторного відділення Дувалко Л. Г. в своєму виступі детально зупинилася на санітарних нормах та правилах дошкільних навчальних закладів. З учасниками семінару була проведена ділова гра ,,Світ дитинства”.

http://krasnews.at.ua/news/seminaru_praktikumu_pomichnikiv_vikhovateliv/2016-04-01-6239

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: