CEЗOН-2016 ЗAВEPШИЛИ НA ЛИЖAX, CEЗOН-2017 ЗУCТPIЛИ ПPOБIГOМ

 

 

14184281.jpg

Кожного року, у міжсезоння, бігуни КЛБ “Явір” стають на лижі. Ось і цього разу, 30 грудня, спортсмени зібралися під Сумами в урочищі Токарі, щоб лижним пробігом завершити сезон.

На Новорічні перегони серед ветеранів зібралися близько тридцяти учасників. Краснопільщину на змаганнях представ-ляли Олександр Акименко, Микола Придатко, Юля Лебединська, Ірина Верба. Як водиться, у подібних змаганнях всі переможці, незалежно від результату, тож кожен отримав свою нагороду. А вітав учасників перегонів наш земляк, чемпіон світу з лижних гонок Олександр Ушкаленко.

29367922.jpg

А після церемонії нагородження спортсмени підвели підсумки легкоатлетичного сезону 2016 року, намітили орієнтири на майбутнє. Найчастіше лунала пропозиція зробити такі перегони традиційними і проводити їх щороку.

А вже 1 січня 2017 року “явірці” у святковий день вирішили надати перевагу спорту, а не похміллю, вийшовши на Новорічний пробіг, який традиційно відбувається навколо сумського озера Чеха. Скористатися чудовою можливістю розім’яти ноги та розпочати святкувати Новий рік по-спортивному виявилось багато охочих, чимало учасників прийшли родинами.

Кожен долав довільну дистанцію від одного до п’яти кіло-метрів. Окрім пам’ятних медалей та грамот на фініші любителів бігу чекав куліш та гарячий чай від організаторів. Бігуни пообіцяли зібратися і наступного року, а впродовж 2017- го року активно займатись спортом.
Інф. “Перемоги”.

 

http://krasnews.at.ua/news/sezon_2016_zavershili_na_lizhakh_sezon_2017_zustrili_probigom/2017-01-08-7240
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: