Ceзoн вдaлий y вcix вiднoшeнняx

s30906559.jpg

Лідер українського біатлону Валентина Семеренко провела найкращий сезон у своїй кар’єрі. Її визнали найкращою спортсменкою березня і Президент нагородив орденом.

Рішенням Національного олімпійського комітету України Валю найкращою спортсменкою місяця. Для біатлоністки це вже третє подібне визнання. До цього її називали найкращою у грудні 2013 та 2014 років.

Сезон 2014-2015 років для Валентини видався напрочуд вдалим. Вона посіла третє місце в загальному заліку Кубка світу.

Дивовижну крапку в своєму урожайному сезоні Валентина Семеренко поставила на чемпіонаті світу в фінському Контіолахті. У мас-старті лідер української збірної впевнено здобула медаль найвищого ґатунку, а в спринтерській гонці принесла Україні бронзову нагороду.

Наставник спортсменки Григорій Шамрай став найкращим тренером березня в Україні.

Загалом спортсменка взяла участь у всіх гонках Кубка світу, літньому чемпіонаті світу, естафеті чемпіонату Європи та Різдвяній гонці. Із 38 стартів 11 завершилися п’єдесталом, повідомляє gazeta.ua.

Відзначив успіхи краснопільчанки і Президент України Петро Порошенко. Своїм Указом від 25 березня, за вагомий особистий внесок у зміцнення національної безпеки, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня Служби безпеки України Семеренко Валентину Олександрівну – старшого лейтенанта, нагородити орденом “За заслуги” III ступеня.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: