Ceзoн вiдпoчинкy 2015 вiдкpитo!!!

61053367.jpg

Шановні друзі! Поспішаю повідомити Вас, про відкриття сезону відпочинку на Чорноморському та Азовському узбережжі!

Як правило, його відкриття для літнього відпочинку починається з травня місяця, коли перші туристи наповнюють центральні райони туристичних зон. Аналізуючи наповненість баз відпочинку у різних курортних населених пунктах, із задоволенням повідомляю Вам про останні тенденції у відпочинку «Сезон – 2015». Основними, найбільш відвідуваними курортами Чорного моря можна назвати – Коблево, Затоку та Залізний Порт, Азовського моря – Кирилівку!

Гостинні господарі створили всі необхідні умови для Вашого комфортабельного відпочинку!

Різномаїття баз, пансіонатів, послуг, та умов проживання задовольнять будь-якого туриста!

46133963.jpg

Слідуючи останнім тенденціям цього сезону ми пропонуємо відпочинок на Азовському узбережжі, а саме – у Кириллівці (центр) та на Федотовій косі.

На Чорноморському узбережжі – Залізний Порт, Затока, Коблево.

Виїзди до Кириллівки відбуватимуться по вівторках (м.Суми від автовокзалу), та п’ятницях (Краснопілля). Залізний Порт – щовівторка та щоп’ятниці (Суми), Затока та Коблево – щовівторка (Суми).

Для тих, хто полюбляє активний відпочинок, пропонуємо відвідати базу на Сумщині «Бараспорт», в сосновому лісі на березі Дніпра.

64973345.jpg

Різномаїття розваг (пейнтбол, квадроцикли, повітряний екстрим-парк, пневматичний тир, тенісні корти, дитячий майданчик) , комфортабельне проживання – принесуть задоволення як великій компанії друзів, так і маленькій родині. Красивий ліс, чисте повітря, піщаний пляж чекають на Вас!

За додатковою інформацією заходьте на наш сайт http://www.krastur.com.ua , до офісу за адресою смт.Краснопілля, вул. Сумська 10, 2-й поверх (вхід зі двору), або телефонуйте (097)736-54-48, (066)865-77-36.

Любіть українське, цінуйте те, що поряд!
З повагою,
менеджер турфірми «КрасТур»
Пиленко Вікторія

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: