Чapiвнi нoти, нaчe пicня, Дyшi нaпoвнять нiжний бaл.

 

 

58853275.jpg

 

Неправда, що романтика зникає із сучасного життя, її вистачає і в нашому ХХІ столітті. Нещодавно у стінах районного палацу культури вітала гостей на своєму балу сама покровителька танців. І ось ще один бал, цього разу Зірковий, що відбувся у Краснопільському центрі дитячої та юнацької творчості, почесними учасниками якого стали майже 50 учнів з різних шкіл нашого району – відмінники навчання, переможці олімпіад, активісти шкільного життя та самоврядування.

49816889.jpg

Все за правилами: дівчата в елегантних вечірніх сукнях, з вишуканими зачісками, їх супутники в костюмах та краватках і, звичайно ж, вальс…

47145005.jpg

– Ми з великим задоволенням проводимо цей захід, хоча й вдається це не так часто як хотілося б, – говорить методист Центру дитячої та юнацької творчості І. М. Савченко. – В першу чергу, це просто цікаве свято для обдарованих дітей. Щодня вони старанно вчаться, прославляють наш район на різних олімпіадах та конкурсах, тому заслуговують на відпочинок. А ще для них це можливість поспілкуватися, ближче познайомитися один з одним.

59188238.jpg

67250530.jpg

17484943.jpg

04990073.jpg

Програма була насиченою – море гарної музики і пісень, цікаві веселі конкурси, солодкі частування і… танці, танці, танці. Влаштували також для учасників майстер-клас з бального танцю, який провела хореограф В.М.Ушкалова. В залі панувала атмосфера дружби та ввічливості.

85824569.jpg

89696019.jpg

12631951.jpg

Ніхто не стояв осторонь, дівчата не сумували, бо галантних кавалерів вистачало. І юні красуні не втомлювались посміхатися та позувати перед об’єктивами фотокамер. Ще б пак, до балу вони заздалегідь готувалися і кожна з них виглядала неперевершено.

16321874.jpg

– Мені надзвичайно приємно, що мене запросили на це свято, – розповідає Олена Блужан, учениця Угроїдської ЗОШ, активістка шкільного життя, президент школи. – Ми протягом цілого тижня вчилися танцювати вальс, хвилювалися, адже ще жодного разу не були на подібному заході. Довго підбирала сукню, зачіску мама допомагала робити, коротше кажучи, готувалася ретельно, та тепер бачу, що не дарма, мені тут дуже подобається, цікаво і весело.

07212042.jpg

Так, свято чудове, – підтримує учениця Грабовського НВК, відмінниця, неодноразова переможниця конкурсу читців віршів П.А.Грабовського <span style=”color:green”>Віра Щербак.

– Ми теж з нетерпінням його чекали, вчилися не лише вальсувати, а й відповідно вести себе, мати правильну поставу. Мій кавалер – Олександр Клочков – мій партнер майже в усіх шкільних заходах, які ми ж самі і організовуємо. До вибору сукні також поставилася з усією серйозністю, обирала серед багатьох, та й сьогодні взяла з собою дві, а одягла саме цю. Можливо вона не надто і підходить для такого балу, зате танцювати в ній зручніше.

72337591.jpg

 

94292256.jpg

Кавалери, зрозуміло, були менш красномовними, стриманішими у своїх емоціях, але задоволення не приховували.

26712805.jpg

– Якщо чесно, я зовсім не хвилювався, – говорить краснопільчанин, гімназист Максим Мигаль. – Тим більше, що це вже другий бал, на який мене запросили. Цієї зими ми були на Віденському балу в Сумах, там теж було цікаво, але сьогодні не гірше. Мені справді подобається.

07658915.jpg

– Як на мене, танців забагато, – зізнається дев’ятикласник, учень Краснопільської ЗОШ Влад Криворотенко. – Важкувато, та й танцювати не дуже люблю, але свято гарне і мені приємно бути на ньому присутнім.

85003173.jpg

 

 

Мабуть, недарма бал назвали Зірковим, адже він влаштований для справжніх зірочок, маленьких іскорок у шкільному навчанні. Будуть горіти вони, запалає вогонь знань у їхніх школах. Шануймо їх, за ними – наше майбутнє.

А. ЛЕУНОВА.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: