Чepгoвa cпpoбa пepeтинy кopдoнy нe вдaлacя

>У один з квітневих ранків цього року близько 05.15 год. на напрямку населених пунктів Грабовське (Україна) – Старосілля (Російська Федерація) прикордонним нарядом відділу прикордонної служби “Краснопілля” в районі інформаційного покажчика №294/1 було виявлено та затримано громадянина України С., котрий спільно з громадянином України Ф. вчинив спробу незаконного перетинання державного кордону поза встановленим пунктом пропуску, та перемістити через кордон дві голови великої рогатої худоби, чим порушив встановлені правила перетинання державного кордону.

При розгляді справи гр. С. вину свою не визнавав, стверджуючи, що худобу переганяв додому із с.Рясне, проте його вина та обставини вчинення правопорушення підтверджувалися поясненнями свідків, а також зібраними матеріалами справи, з яких випливало,що працівники прикордонної служби спостерігали за рухом гр.С. від села Рясне до с.Грабовське і далі з с.Грабовське в напрямку державного кордону. Доказів же, що спростовували б винність С. у порушенні вимог Закону, суду не було надано.

Тому суд, з’ясувавши фактичні обставини справи, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду даної справи та були дослідженими в ході судового розгляду, визнав винним гр.С. у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) і притягнув за даною статтею до адміністративної відповідальності у виді штрафу у розмірі 6500 гривень.

Постанова була оскаржена в апеляційному порядку гр.С. і 13 травня постановою апеляційного суду Сумської області була залишена без зміни та набрала законної сили – повідомляє веб-портал Краснопільського районного суду.

 

http://krasnews.at.ua/news/chergova_sproba_peretinu_kordonu_ne_vdalasja/2015-05-26-5038
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: