Чи дyмaли ми?…

51140910.jpg

Важкі часи огорнули нашу країну. Неоголошена війна “братньої” держави призвела до втрат серед населення, економічного та соціального занепаду на довгі роки. Як наслідок, тисячі чоловіків з міст і з сіл пішли на війну, бо їм не байдужа доля України.

Тож не оминула біда і наше селище. Сто п’ятдесят одна повістка надійшла сьогодні. Уже п’ятеро покинули рідні домівки. Змінили повсякденний одяг на військову форму Грачов Сергій Геннадійович, Козаков Павло Анатолійович, Пилипець Юрій Михайлович, Кас’ян Валерій Вікторович.

Серед них є і доброволець – Савченко Олег Олександрович. Велика подяка і шана їм за патріотизм та мужність. Адже тільки сильні духом здатні пережити й витримати таке випробування на передньому краї.

Угроїдська загальноосвітня школа |-||| ступенів, як і всі інші школи, підтримала солдат акцією “Дитяча допомога землякам-воїнам”. Учні разом із вчителями збирали кошти, солодощі та теплі речі і передали їх краснопільськими волонтерами. Стартувала ще одна акція “Напиши листа солдату”, в якій взяли участь учні всіх класів. Школа відправила конверти з листами та малюнками, які діти адресували нашим захисникам. Вони щиро вірять у незламний дух солдат та мирне небо над головою.

33167122.jpg

Нещодавно у школу завітав наш випускник, Чергінець Владислав Михайлович, учасник бойових дій в зоні АТО, солдат восьмидесятої аеромобільної бригади. Тож я мала нагоду з ним поспілкуватись.

52273571.jpg

– Канонади арматури: гаубиці, гради, смерчі, – вони вже стали звичайною річчю, – сказав Влад. Та попри такі складні умови вони не втрачають почуття гумору та оптимізм, як і потрібно справжнім бійцям.

Мені вдалося поговорити з мамою нашого солдата, Тетяною Михайлівною. Не з цікавості, а з почуття поваги до цієї жінки, запитала, що відчуває вона в цей тяжкий час для її сина? Гіркі сльози на її обличчі розповіли мені про все. Уста були в німому запитанні: “Чи думали ми?”…

УКРАЇНА
Україна! Моя мила країна,
мій рідний край.
Як крається серце за тебе, єдину,
ти страждаєш від ворогів уже в котрий раз,
а я нічого не можу вчинити.
І так сумно мені і жалісно дуже,
що доводиться зараз жить
у час не зрозумілий ні дорослим, ні дітям,
у час негативних змін.
По телебаченню люд підкупний говорить,
пускаючи злющих собак, один на одного,
стверджуючи, що повинно статися так.
Солдате! Мій хлопче невинний!
Чому ти повинен вмирать?
Ти стоїш за свободу і мир в Україна,
ти сильний і мужній юнак!
Нехай мати діждеться сина додому!
Нехай стихне зухвалий бій!
Схаменіться, нелюди, ну що ж ви зробили?
О, скільки страшних подій!
Я за спокій в родині!
Я за мир в Україні!
Я за вільне майбутнє лише…
Я прошу: не руйнуйте країну.
Мою Україну…
Бо моя Україна – це все![/b]

Анастасія Вихрова,
міністр культури Угроїдської ЗОШ |-|||ст.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: