Чорнобильська трагедія—одвічний слід на Україні

26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

До 32-річчя Чорнобильської катастрофи бібліотекар Краснопільськоі гімназіі підібрала і впорядкувала наявний матеріал про наслідки Чорнобильського лиха,який можна було переглянути на книжково-ілюстрованій виставці.

Для учнів 2(6)-5(9) класів було проведено бібліотечний відео-урок пам’яті: “Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять”.

Учням 3(7) класу Краснопільської гімназії класний керівник – Ю.В. Підопригора провела виховну годину: «Нехай у серці не згасне пам’ять». Основа мета даного заходу: розширити знання дітей про трагедію століття – вибух на ЧАЕС; розвивати в учнів мислення, пам’ять, естетичний смак; виховувати їх уважними, милосердними людьми, патріотами, справжніми громадянами своєї країни.

Чорнобильська катастрофа фактично нездоланна,оскільки головним її наслідком є радіація.
Наш земний уклін,наша довічна вдячність всім тим, хто ризикуючи своім здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії!

Тож, нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

Анна Рощина

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: