ЧOТИPИ POКИ ПOЗБAВЛEННЯ ВOЛI ЗA CEPIЮ КPAДIЖOК

Краснопільский районний суд Сумської області засудив 60-річного мешканця райцентру до 4-х років позбавлення волі за серію крадіжок, які той скоїв протягом 2010-2014 років в смт Краснопілля. Загалом на рахунку чоловіка понад 26 випадків викрадення чужого майна.


Що тільки не привертало увагу громадянина М,: і велосипед, і поштова скринька, і домашні інструменти на кшталт дрелі, шуруповерта та болгарки, а ще драбина, металеві діжки та інше домашнє приладдя. Не гребував і товарами народного вжитку у магазинах селища: викрадав продукти харчування, посівний матеріал, касові апарати тощо.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину у вчиненні злочинів, не заперечував факту їх скоєння, зазначив, що про всі вчинені злочини він сам розповів під час досудового розслідування. При призначенні покарання суд враховував ступінь тяжкості вчинених злочинів, особу винного та обставини, що пом’якшують і обтяжують покарання: своїми правдивими показами М. активно сприяв органу досудового розслідування у розкритті злочинів, повністю визнав свою вину, що суд визнав як обставинами, які пом’якшують покарання.

Тому суд, всебічно і повно з’ясувавши фактичні обставини, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи, засудив гр.М. до 4-х років позбавлення за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) та ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України.

Вирок не був оскаржений в апеляційному порядку та набрав законної сили.
О. Щербак,
заступник керівника апарату,
прес – секретар Краснопільського районного суду.

 

http://krasnews.at.ua/news/chotiri_roki_pozbavlennja_voli_za_seriju_kradizhok/2015-02-18-4751
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: