Цi днi в icтopiї paйoнy. 18-24 квiтня

75052407.jpg
 

У Краснопіллі прийняв перших відвідувачів "Універмаг", у ресторані "Нива" тепер можна перекусити під живу музику, а в Угроїдах 80 чоловік гасили пожежу. Такими подіями, і не лише, запам’яталися дні в історії району в різні роки.

1958. Осоївська середня школа придбала двигун і динамомашину на 12 кіловат. Двигун працює на дизельному паливі. Учні старших класів самі зробили електропроводку в усі класні приміщення і господарські приміщення. Школа не лише отримала електричне освітлення від власної електростанції, а й забезпечує освітлення тваринницьких ферм та будинки колгоспників третьої і четвертої артілі ім. Свердлова.

1970. Гостинно прийняв перших відвідувачів збудований у центрі Краснопілля магазин «Універмаг». У новому магазині шість відділів, в яких працює 25 продавців. В «Універмазі» запроваджена прогресивна форма торгівлі – самообслуговування. Тільки за перші два дні виторг становив 13 тисяч карбованців.

1981. 12 квітня в Сумській області урочисто відкрився футбольний сезон. Цього ж дня було проведено жеребкування серед команд, які нинішнього року виборюватимуть кубок області. В змаганні братиме участь і угроїдська «Юність», яка також візьме участь в обласних кубкових баталіях в турнірі на приз С. А. Ковпака.

Приємною несподіванкою стала для жителів райцентру поява в ресторані «Нива» вокально-іструментального ансамблю, який тепер кожної середи і у вихідні дні радує відвідувачів ресторану своїми виступами.

1986. Першими в районі завершили садіння картоплі трудівники колгоспу імені Ілліча. В день тут вдавалося садити картоплю на 7-8 гектарах при нормі 4. Взагалі картоплярі колгоспу зобов’язалися виростити на кожному гектарі щонайменше 140-центнерний урожай.

1990. Життя не стоїть на місці. Все помітніші досягнення електроніки. Увійшла вона в стіни Самотоївської школи, де обладнали комп’ютерний кабінет. Дорогі обчислювальні прилади придбані за кошти базового підприємства – колгоспу ім. газети «Правда».

1991. Близько 80 робітників Угроїдського цукрокомбінату взяли участь у ліквідації пожежі, яка виникла у ярах, що простяглися неподалік відстійників місцевого цукрозаводу. Заграва піднялась над територією майже 100 гектарів. Полум’я охопило яр, ліс. Для гасіння пожежі були залучені 3 пожежні автомобілі, бульдозер. Все це наслідки бездумного випалювання сухої трави.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: