Cиcтeмнa пiдтpимкa aгpapнoгo ceктopy – зaпopyкa poзвиткy ciльcькиx тepитopiй – Вячecлaв Тимoшeнкo

78319762.jpg

Системна підтримка аграрного сектору – запорука розвитку сільських територій, – Вячеслав Тимошенко – кандидат у депутати Краснопільської районної ради від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Я, Тимошенко В’ячеслав Володимирович, народився в 1974 році в місті Красногорівка Мар’їнського району Донецької області. В 2013 році приїхав до с. Порозок Краснопільського району Сумської області. З того часу і до теперішнього дня працюю в ООО Агрофірмі «Родина» спочатку заступником директора по виробництву, а потім директором господарства. Маю вищу сільськогосподарську освіту. Одружений, виховую сина й доньку.

Сільське господарство є однією з основних галузей народного господарства, оскільки виробництво продуктів харчування – це стратегічна умова життя та розвитку всього населення країни. Чорноземні ґрунти і сприятливий клімат, землеробські навички, інші фактори дозволяють працювати галузі ефективно, проте існує досить багато ризиків та проблемних питань.

Європейський підхід – це посилення конкурентоспроможності сільського господарства, поліпшення якості життя в сільській місцевості, різнобічна системна державна підтримка. Програма «Солідарності» передбачає вирішення цих і ряду інших актуальних питань галузі. Тому я готовий долучитися до ініціативи і разом із своїми однодумцями на рівні району працювати на перспективу аграрного сектору виробництва.
ПІДТРИМАЙ!
s68875447.jpg
Кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Вячеслав Володимирович Тимошенко.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: