Цiкaвe – нaвкpyги

Справжній патріот – не той, хто носить вишиванку та співає гімн. Справжній патріот – людина, яка любить свою батьківщину не на показ, а в серці, людина, яка знає і поважає свою історію, історію свого народу. І ми як справжні діти своєї батьківщини прагнемо дізнатися більше про наш народ, про нас самих. І в цьому нам допоміг Анатолій Михайлович Близнюк – краєзнавець, педагог, публіцист, керуючий музеєм, активний громадський діяч і просто позитивна, добра людина. 21593428.jpg

Він зустрів нашу групу учнів біля будинку, де знаходиться музей «Дзвони пам’яті». Ми познайомилися із структурою будинку ветеранів, пройшли до музею. І багато чого тут було у нас вперше: для нас – екскурсія, перший запис у книзі відгуків, перший музей, де експонати можна не лише роздивитися, а й потримати у руках!

69696082.jpg

Оглядова екскурсія була цікавою і змістовною, діти уважно слухали про наше минуле і про наше сьогодення. Запам’ятовували цікаві факти і дати, навіть інформацію про наше рідне Миропілля (школа – перша на Слобожанщині – була відкрита саме у нас!).

01358290.jpg

В музеї зібрано багато інформації про заснування міста Суми, про героїв Другої Світової війни, про роки окупації, про героїв праці, повернення до мирного життя, а також про недавні події на майдані і болючі події сучасності – АТО.

На прощання Анатолій Михайлович подарував нам свою книгу про Охтирське дитяче містечко. Ми подякували за подарунок і захоплюючу розповідь, попрощались і поїхали відпочивати. Бо для відпочинку у нас і є канікули!

Йде історія в вічність,
Ми йдемо всі за нею
Та нехай не забудуть наші діти слова:
«Україна одна, ми пишаємось нею,
Будем з нею єдині і в нас доля одна»

О. Шульга,
класний керівник 8 класу Миропільського НВК

http://krasnews.at.ua/news/cikave_navkrugi/2016-04-11-6274

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: