Ciльcькi cпopтивнi iгpи

46806029.jpg

15-16 листопада 2014 року Краснопільський спортивний зал РПК став ареною баталій сільських любителів спортивних ігор. Справжнє спортивне свято для сільських команд організовано відділом освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації, ДЮСШ та ДЮСШ «Колос».

Урочисто відкрили захід і побажали успіхів учасникам змагань перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.І.Коваленко та начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М.Матлахов.

63083041.jpg

Програма змагань цього разу була досить різноманітною і доступною для всіх сільських команд. Але, на жаль, у заході прийняли участь лише 8 сільських команд, це – команди Краснопільської та Угроїдської селищних рад, Великобобрицька, Запсільської, Мезенівської, Покровської, Самотоївської та Славгородської сільських рад.

Учасники змагань згідно положення про проведення сільських спортивних ігор помірялися силами у такий видах спорту як гирьовий спорт, настільний теніс, міні-футбол, армрестлінг, перетягування канату, волейбол, шахи, шашки.

Було визначено місця проведення різних видів спорту, учасники розійшлися до своїх місць і ось тут розпочалась справжня боротьба за перемогу.

04723902.jpg

Гирьовий спорт відразу зібрав чимале коло його шанувальників та вболівальників. В цьому виді спорту для успіху потрібні як фізична сила, так і добра техніка.

19265680.jpg

В шаховому класі зібралися шахматисти та шахісти, емоції стримувались, але боротьба була напруженою.

В спортивному залі РПК розгорнулися поєдинки команд з міні-футболу та волейболу.

Гучні овації та оплески груп підтримки та сільських шанувальників допомагали створювати успіх гравців. Тим часом суддівська бригада послідовно і фахово виконувала свої обов’язки: оголошувала чергових переможців, забезпечувала їх нагородження, проводила змагання з усіх передбачених програмою видів спорту.

83945201.jpg

Коли зібралися силачі на перетягування канату емоції вболівальників зашкалювали. Армрестлінг проводився за певними правилами на спеціальних столах. В цьому виді спорту учасникам необхідно було продемонструвати свою силу, спритність і витривалість. Настільний теніс також не залишився без уваги вболівальників, кожен матч був по своєму цікавий та напружений.

Деякі команди взяли участь не в усіх видах спорту, що і вплинуло на командний результат.

Таблиця призерів загальнокомандного заліку сільських спортивних ігор Краснопільського району 2014 має наступний вигляд:

I-е місце – Самотоївська сільська рада – 213 очок;
II-е місце – Запсільська сільська рада – 184 очки;
III-е місце – Славгородська сільська рада -183 очки.

Таблиця учасників загальнокомандного заліку сільських спортивних ігор:
4 місце – Мезенівська сільська рада – 182 очки;
5 місце – Великобобрицька сільська рада – 145 очок;
6 місце – Краснопільська сільська рада -144 очки;
7 місце – Угроїдська сільська рада – 46 очок;
8 місце – Покровська сільська рада – 44 очки.

Переможці змагань нагороджені грамотами, медалями, кубками. А найголовніше – це позитивні емоції, гарний настрій. Та як сказав відомий письменник Лев Толстой: «Треба струшувати себе фізично, щоб бути здоровим морально». Сподіваємось, що учасники «струсили» себе добре.

Фотозвіт дивіться тут: http://krasnosv.at.ua/news/2014-11-26-382

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: