CИТУAЦIЯ ВИМAГAЄ CПIВПPAЦI

27799574.jpg

Районна організація Товариства Червоного Хреста – структура неприбуткова, але попри це намагається брати активну участь у підтримці біженців із тимчасово окупованих східних територій. А вони потребують багато чого, від житла до продуктів харчування, одягу, засобів гігієни. Зрозуміло, що без підтримки і допомоги громади, трудових колективів, самотужки РО ТЧХ в даній ситуації – один в полі воїн.

На заклик червонохрестівців про допомогу одним із перших відгукнувся колектив Краснопільського РВ УМВС. Днями начальник райвідділу, підполковник В. О. Дейниченко та начальник сектору кадрового забезпечення капітан міліції О.Л. Савчук передали голові районної організації ТЧХ П. В. Токарю одяг, який зібрали правоохоронці.

– Ми хочемо внести посильний внесок у беззаперечно необхідну справу, якою займається Червоний Хрест, – говорить Віталій Олександрович Дейниченко. – Це лише перший крок, будемо намагатися продовжувати надавати допомогу там, де вона найбільш потрібна. На своєму досвіді можемо запевнити: допомагати людям – справа приємна, тому сміливо закликаємо й інших приймати участь у долі співвітчизників. Ми сподіваємося, що в цей нелегкий для нас час кожен з розумінням і милосердям поставиться до чужої біди.

В свою чергу Павло Володимирович Токар висловив подяку всім небайдужим краснопільським правоохоронцям за їх участь у житті людей. Адже головна мета Червоного Хреста – міцний мир. Мир – це не тільки відсутність війни, а співпраця заснована на повазі свободи, незалежності, рівноправності та прав людини.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: