Cлaвгopoдcькa мaйcтpиня

 

68714133.jpg

Любов Бурлака – скромна весела жіночка, жителька с. Славгород. Вона зовсім не хизується, але пишається своїми виробами: “Це в мене бальзам для душі. Захопилась вишивкою в час, коли сина забрали до армії. Молячись за його долю, почала в’язати образи, згодом вишивати нитками, а на даний час – бісером”.

З розповіді жінки дізнаюсь про скрутне життя. Давно стала вдовою, проживає самотньо, один порятунок від смутку – вишивання. Але це потребує чималих затрат – роздрукувати схему, придбати тканину та бісер. Окрім пенсії – доходу не має, та за безцінь свої творіння продавати не бажає.

Принесла в дарунок храму у с. Порозок на прохання його настоятеля образ “Серафима Саровського”, для розміщення над центральним входом, серед творінь – портрет Т.Г. Шевченка, за створення якого майстриня у 2015 році на Миропільському ярмарку отримала подяку від голови РДА, “Трійця”. “Георгій Побідодосець”, пара вінчальних ікон розмірами 80×50 см. милують око господині та її гостей вдома.

13913441.jpg

Всі оформлено у рамки, адже Любов Павлівна з великою повагою ставиться до образів, всі вони створювались з благословення настоятеля місцевого храму та вишивались з молитвою у серці.

Долаючи життєві проблеми, жінка сповнена бажання творити. Не шкодуючи коштів та здоров’я, вирушає до Краснопілля, аби оформити виріб у рамку та придбати матеріал для майбутнього, виношеного вже у жіночій душі, образу.
І. ЗАГОРУЛЬКО.
Газета “Перемога”

 

http://krasnews.at.ua/news/slavgorodska_majstrinja/2017-06-24-7969
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: