Cлiдкyйтe зa тим, щo pocтe y вac нa гopoдi

В ході проведення операції «Мак», працівниками Краснопільського відділення поліції було здійснено ряд оперативно – профілактичних заходів з виявлення незаконних посівів навковмісних рослин на території Краснопільського району.
Результатом проведеної роботи стало виявлення правоохоронцями необробленої ділянки рослин зовні схожих на коноплю в саду 47-річного жителя селища Краснопілля. В ході проведення оперативних заходів працівниками поліції було вилучено та направлено на експертизу 70 кущів рослин, схожих на коноплю.

По даному факту слідчим відділенням Краснопільського ВП відкрито кримінальне провадження за ст. 310 ч. 1 Кримінального кодексу України, а саме «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». За санкцією статті дане правопорушення карається штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів громадян, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі до 3-х років.

Шановні громадяни, пильно слідкуйте за тим, що росте на Ваших земельних ділянках, адже як культивування нарковмісних рослин (маку та коноплі), так і неприйняття заходів по знищенню посівів даних рослин тягне за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність в вигляді штрафу до 8500 гривень чи позбавлення волі на строк до восьми років. – коментує начальник Краснопільського ВП Віталій Дейниченко.

Т. Пахомова,
інспектор Краснопільського ВП

http://krasnews.at.ua/news/slidkujte_za_tim_shho_roste_u_vas_na_gorodi/2016-06-15-6493

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: