CПIВПPAЦЯ КPACНOПIЛЬCЬКOГO PAЙOННOГO CEКТOPУ З ПИТAНЬ ПPOБAЦIЇ ТA КPACНOПIЛЬCЬКOГO PAЙOННOГO ЦEНТPУ ЗAЙНЯТOCТI

99149125.jpg

Сьогодні працевлаштування має важливе значення для адаптації засуджених, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі та для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Співробітництво уповноважених органів з питань пробації та центру зайнятості відіграє значну роль у зменшенні рівня рецидивної злочинності та забезпечення безпеки суспільства.

14 листопада 2017 року на базі Краснопільського районного центру зайнятості відбулася зустріч директора Акименко Галини Федорівни та провідного інспектора Краснопільського районного сектору з питань пробації Коломієць Віти Миколаївни. Метою даної зустрічі було обговорення шляхів співпраці, а саме необхідність створення дієвого механізму взаємодії між вказаними службами, тобто сприяння у вирішенні соціальних проблем засуджених осіб, які перебувають під пробаційним наглядом відповідно до Закону України «Про пробацію».

Тісна співпраця з центром зайнятості населення та організація спільних заходів дуже корисна у процесі ресоціалізації засуджених для вирішення питання працевлаштування.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: