CТAPТУВAЛA 11-ТA AКЦIЯ ДEPЖЛICAГEНТCТВA «МAЙБУТНЄ ЛICУ У ТВOЇX PУКAX»

В Державному підприємстві «Краснопільське лісове господарство» стартувала 11-та Акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка є найяскравішим заходом, чудовою традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю, а громадськості – з природою.
90030831.jpg

На запрошення лісівників організовано вийшли напосадку лісу представники влад, школярі Краснопільської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів, представники громадських організацій, представники ЗМІ та працівники підприємства.

Мине не одне десятиліття, зміниться не одне покоління, поки деревця, які ви посадите сьогодні, досягнуть віку своєї стиглості і сьогодні кожний із вас внесе особистий внесок у таку благородну і потрібну справу створення лісу, який стане доброю і цілющою згадкою майбутнім поколінням – звернувся до присутніх під час офіційного відкриття заходу директор лісгоспу Віктор Васильович Мороз.

59290017.jpg

Всього взяло участь в Акції 65 чоловік. В цей день було висаджено 2,7 га лісових насаджень, головною породою якого є Дуб звичайний. Особливо хочеться подякувати школярам, які працювали з вогником і великою зацікавленістю на посадці дуба. Після закінчення роботи, отримавши масу позитивних емоцій від зробленої справи, дітлахи із задоволенням поласували різними солодощами, які приготували для своїх помічників працівники лісгоспу.

Підводячи підсумки проведеної Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» хочеться зазначити, що людина, яка посадила в своєму житті хоча б одне дерево, ніколи не буде нищити природу.

http://krasnews.at.ua/news/startuvala_11_ta_akcija_derzhlisagentstva_majbutne_lisu_u_tvojikh_rukakh/2016-04-15-6288

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: