Cтapтyвaв oблacний кoнкypc «Cyмщинa блaгoдiйнa»

69269405.jpg 

Це перший спільний проект фонду «Благовіст» та Сумської обласної ради. Його мета – віднайти ентузіастів, що розвивають на селі культуру та спорт або ж мають досвід успішної реалізації волонтерських програм.

Новий конкурс від «Благовісту» охоплює 9 районів: Сумський, Великописарівський, Тростянецький, Липоводолинський, Роменський, Недригайлівський, Охтирський, Краснопільський та Лебединський. Там і шукатимуть сільські та селищні ради, благодійні фонди, громадські організації й окремих громадян, які займаються благодійністю у соціальній сфері, сприяють розвитку культурно-мистецької діяльності чи популяризують благодійництво серед молоді.

Благодійні ініціативи «Благовісту» знайшли підтримку  у голови обласної ради. На офіційному ж рівні домовленості закріпили «Меморандумом про порозуміння та співпрацю». Відтак, Сумська обласна рада підтримуватиме проекти «Благовісту». І першим із таких є обласний конкурс «Сумщина благодійна». Подавати заявки на нього можна до листопада цього року. У грудні відбудеться нагородження кращих, які й отримають кошти від фонду «Благовісту» на реалізацію своїх нових проектів.

Джерело:
http://strc.sumy.ua/vnews/soc/22372-startuvav-oblasniy-konkurs-sumschina-blagodyna.html
26-03-2012, 19:25
Стартував обласний конкурс «Сумщина благодійна»

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: