CВIТЛAНI БAЙДI ПPИCВOЄНO ПOЧECНE ЗВAННЯ

57448476.jpg

6 травня відбулись засідання спільних комісій та І пленарне засідання сорокової сесії селищної ради шостого скликання. Головував на засіданні сесії І.П. Хомічов. Цього дня депутати обговорили та прийняли рішення з 9 питань, включених до порядку денного.

Депутати вирішили присвоїти звання «Почесний громадянин смт Краснопілля» заслуженому тренеру України Байді Світлані Іванівні за вагомий внесок в сприяння духовному і фізичному розвитку молоді.

На сесії розглянуто та прийнято 7 рішень з земельних питань, в т.ч. про припинення права користування земельними ділянками; про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (в оренду); про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; про зміни та доповнення до додатку рішень виконавчого комітету селищної ради народних депутатів від «Про передачу земель у приватну власність» та інші.
Інф. Краснопільської селищної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: